Najgorętsza premiera w Polsce! Nowy IQ!

powrót

Aktualności

Zapraszamy Cię do świata pełnego nieograniczonych możliwości, gdzie piękne zamienia się w klasyczną elegancję, a nowoczesne w sztuczną inteligencję. Tu granice są tylko pozorne, a przejść je możesz na premierowym i spektakularnym wydarzeniu z branży PMU. Już 5 sierpnia, gdy staniesz się gościem oficjalnej prezentacji w Polsce urządzenia IQ poznasz możliwości bez granic!
Najgorętsza premiera w Polsce! Nowy IQ!

Już teraz kliknij i poznaj perfekcyjny design narzędzia, które zrewolucjonizuje Twoją pracę klikając w ten link. To platforma, która dostosowuje się do Ciebie i potrzeb Twoich klientów. Za jednym dotknięciem, wesprze Cię w najbardziej precyzyjny sposób wyprzedzając o krok Twoje działania.

Jedno kliknięcie również dzieli Cię, aby znaleźć się w wybranej grupie gości, którzy będą mogli testować IQ w gronie międzynarodowych specjalistów z branży makijażu pernamentnego Wydarzenie uświetni pokaz mody luksusowych ubrań marki OSINO, które cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów w branży. Jednocześnie możesz znajdziesz się wśród szczęśliwców, którzy otrzymają bon wartości 3 000 zł na zakupy w tej sieci. Oprócz tego Nouveau Countur przygotował nagrody o łącznej wartości około 6 000 zł, które zwieńczą wieczór pełen muzyki i pokazów taneczno – modowych.

Obecność na IQ LAUNCH zapewnia Ci nieodpłatne uczestnictwo na pokazach PMU kolejnego dnia, które odbędą się w ramach dni otwartych NC. Anastasija Roganowa, Magdalena Mazurek, Hanna Idczak – wysokiej klasy szkoleniowcy i jednocześnie znane nie tylko w Europie lingeristki, przybliżą Ci wybrane techniki podczas prezentacji.

Pragniesz wyprzedzić konkurencję i znaleźć się w VIP'owskim gronie, które jako pierwsze przetestuje urządzenie IQ? Zaloguj się na: www.madameart.pl/szkolenia/iq-launch i spotkaj się z nami na Młyńskiej 12 w Poznaniu, miejscu, które podkreśli każdy element tego wyjątkowego wydarzenia.

Nouveau Contour Polska
ul. Katowicka 11/b2 61-131 Poznań
www.nouveaucontour.com
tel: 533552209
biuro.nouveaucontour@gmail.com

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!