Pakiet Fryzjer Mix

powrót

Nowości

FREE MUSIC RECORDS

Prowadzisz salon fryzjerski, hotel lub restaurację i poszukujesz odpowiedniej dawki muzyki dla swoich klientów? Pakiet FRYZJER MIX to ponad 8 godzin zróżnicowanej muzyki z pogranicza chilloutu oraz żywiołowych rytmów brazylijsko-hiszpańskich. W pakiecie nie zabrakło typowo popowych albumów, które wprowadzą do lokalu powiew muzyki radiowej. FRYZJER MIX zapewni muzykę skomponowaną w żywym tempie, różniącą się od tradycyjnych melodii relaksacyjnych. Wszystkie płyty zwolnione są z opłat ZAiKS, STOART i ZPAV. Cena pakietu: 240 zł.

Press&Media

45-087 Opole
ul. Powstańców Śl. 32a/1

077 423 14 05
077 423 14 27

muzyka@pressmedia.pl
www.solitudes.pl
www.vtm.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

NSK Frezarka Podiavac PDV30 – super cicha!

Najcichsza frezarka na rynku do wykonywania zabiegów pedicure i manicure z rękojeścią PDV30. Poziom głośności nie przekracza 49 dB (A). Frezarka Podiavac jest urządzeniem, w.
COSNET | Cosnet

Plasma Lift

Urządzenie Plasma Lift wytwarza wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastynowe stymulowane są do odbudowy. Obszary.
COSMED42 | Cosmed24

Laser diodowy SAPHIRE – 808 nm

Laser posiada CE medyczne, jest w pełni bezpieczny oraz niezwykle skuteczny w terapiach usuwania owłosienia. Unikalny system chłodzenia pozwala na wykonanie zabiegu bezboleśnie i w.
BEAUTY GROUP | Beauty Medica

Polderma HIFU

Polderma HIFU wykorzystuje najnowszą technologię skupionych fal ultradźwiękowych HIFU, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy. Urządzenie posiada głowicę zabiegową, wyposażoną w trzy.
POLDERMA | Venus Beauty

Epilase 810 nm

Laser diodowy Epilase 810 nm – do usuwania owłosienia i odmłodzenia skóry – to nowoczesny sprzęt, który idealnie pasuje zarówno do gabinetów kosmetycznych, jak i.
COSMED42 | Cosmed24
nowości w Cabines 80
powrót