Interactive Oxygel Perfluorocarbon

powrót

Nowości

BIOTEC REJUVE

Oxygel to innowacyjna formuła zawierająca substancje o niezwykłej skuteczności. Perfluorowęglowodór pozwala skórze „oddychać” na optymalnym poziomie i przyczynia się do lepszej samoregulacji zanieczyszczonych miejsc. Jest to idealny środek detoksykacyjny, oczyszcza skórę z dwutlenku węgla i wzbogaca skórny poziom tlenu. Zapewnia efekt natychmiastowego odświeżenia i zmiękczenia skóry. Ma również właściwości mocno nawilżające.

Biotec Lasers Polska

80-172 Gdańsk
Trzy Lipy 2, lok. 1/1

+48 58 355 00 45

www.biotecpolska.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Expert Exfoliation – pielęgnacja domowa

Corneo-Protect Krem Pielęgnacyjno-Ochronny SPF 50 UVA/UVB to innowacyjny produkt polecany do stosowania zarówno w trakcie kuracji Dermika Expert Exfoliation, jak i po zabiegach dermatologicznych, a.
DERMIKA | Dermika

Algotherapy

Profesjonalny program pielęgnacyjny Dermika Skin Philosophy oferuje linię ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy Algotherapy. Unikalny ekstrakt Biological Protecting Factor optymalizuje nawilżenie naskórka, poprawia gładkość i.
DERMIKA | Dermika

Skin Booster Peel Therapy

Skin Booster Peel Therapy to najnowsza propozycja marki EsthiCell PROFESSIONAL, która obejmuje profesjonalne produkty i zabiegi. Linia ta to odpowiedź na wiele pojawiających się problemów.
ESTHICELL PROFESSIONAL | COSMED CONSULTING

Lipo Coctail

Koktajl przeznaczony do zabiegów lipolitycznych dla osób z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, problemem cellulitu w okolicach ud, pośladków, kolan, brzucha, ramion i pleców. 5% fosfatydylocholina.
CLARENA | Clarena Polska

Turbo Sculptor Pack with Marine silicium – aktywator redukujący komórki tłuszczowe z morskim krzemem

Skuteczny środek uderzeniowy w kuracji wyszczuplającej. Wysoka koncentracja ekstraktów z alg brunatnych, wzbogacona organicznym krzemem, unikalna żelowa tekstura preparatu, zalecanego jako starter w pielęgnacji domowej,.
THALION | Bionantech Cosmetics GROUP
nowości w Cabines 82
powrót