Mikroigłowy system frakcyjnego RF PINXEL

powrót

Nowości

COSMED24

Frakcyjna RF mikroigłowa to rewolucyjna metoda odmładzania i regeneracji skóry. Zasada działania urządzenia oparta jest na połączeniu bipolarnych fal radiowych RF oraz frakcyjnym systemie mikroigieł. Fale radiowe przesyłane są na odpowiednią głębokość skóry za pomocą igieł, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich jej struktur. Do urządzenia dostępne są jednorazowe moduły o różnej ilości igieł: 25, 49, 81. Przy zakupie urządzenia firma gwarantuje bezpłatną dostawę na terenie Polski oraz profesjonalne szkolenie.

Cosmed24

53-633 Wrocław
ul. Długa 68D

720-300-700

www.cosmed24.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

VNS-A2 laser diodowy

Laser diodowy jest jedną z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod trwałego usuwania owłosienia. Zasada jego działania bazuje na zjawisku selektywnej termolizy. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo.
VENUS BEAUTY | Venus Beauty

Swiss Cellvibe

SWISS CELLVIBE® to sprzęt skierowany do profesjonalistów, kosmetologów. SWISS CELLVIBE® działa w oparciu o opatentowaną przez firmę EMS technologię fal audialnych. Zabiegi wykonywane na tym.
ELECTRO MEDICAL SYSTEMS EMS | Coherent

PlazmaFrax™ STRONG

PlazmaFrax™ Strong to profesjonalny sprzęt do niechirurgicznego liftingu powiek. Uzyskujemy także spektakularne efekty terapeutyczne w zabiegach liftingujących skórę twarzy oraz usuwaniu zmian skórnych. Aż 5-stopniowa.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Julié – inteligentna karboksyterapia

Pierwszy na świecie inteligentny system do zabiegów karboksyterapii (Smart&Int.®). Aparat wskazuje kosmetologowi miejsca iniekcji, reguluje przepływ, temperaturę oraz ilość gazu na jedno wkłucie, odpowietrza system.
UNIQUE TECHNOLOGIE | Unique
nowości w Cabines 82
powrót