Autoklaw Steamjet

powrót

Nowości

ENBIO TECHNOLOGY

Najmniejsze i najszybsze urządzenie do sterylizacji. Spełnia 100% wymogów sanepidu i jest zaklasyfikowane do urządzeń medycznych. Zajmuje bardzo mało miejsca, a cały proces sterylizacji trwa tylko 15 minut. Mimo zaawansowanej technologii i stylowego designu autoklaw można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Obsługa autoklawu jest intuicyjna i nie wymaga żadnego dodatkowego przeszkolenia. Wszystko, czego potrzeba do uruchomienia urządzenia, to standardowe gniazdko elektryczne oraz butelka z wodą destylowaną.

ENBIO GROUP

81-198 Suchy Dwór
Szkolna 24

(58) 731 96 31

sklep.enbiogroup.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Ferri Multiderm Oxybrazja 8w1

Kompaktowych rozmiarów kombajn kosmetyczny zawierający 8 funkcji zabiegowych niezbędnych w każdym gabinecie kosmetycznym – oxybrazja 10 Bar, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, światłoterapia, jonoforeza, dermomasaż,.
FERRI | Venus Beauty

Mantis HR808 laser diodowy – więcej niż epilacja

Włoska technologia MANTIS® HR808 eliminuje ograniczenia tradycyjnych systemów. Permanentne usuwanie zbędnego owłosienia może być przeprowadzone o każdej porze roku, na wszystkich fototypach skóry, nawet na.
MANTIS | Polmax

Frezarka podologiczna z odkurzaczem

Wysokiej jakości frezarka podologiczna z pochłaniaczem pyłu marki Promed. Prezentowany model charakteryzuje się nowoczesnym designem, lepszym wyciszeniem, większą pojemnością worka, bardzo lekką rączką oraz elektronicznym.
PROMED | Venus Beauty

Elisé Laser Plasma

Interesujesz się technologią plazmy, ale obawiasz się inwazyjności zabiegu i długiego czasu rekonwalescencji? Odpowiedzią na Twoje obawy jest plazma Elisé, wyposażona w inteligentny system zabiegowy.
UNIQUE TECHNOLOGIE | Unique

UltraZone

Urządzenie wykorzystujące technologię HIFU. Technologia ULTRAZONE to oryginalny i najbardziej skuteczny system do intensywnego liftingu twarzy, modelowania owalu lub niwelowania opadającej powieki. ULTRAZONE posiada w.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE
nowości w Cabines 83
powrót