Perform Lift Intense – krem modelująco-zagęszczający

powrót

Nowości

PAYOT

Preparat zawiera ekstrakt Wakamé, który działa w skórze właściwej i stymuluje produkcję nowych włókien. Opatentowany peptyd o właściwościach naprawczych oddziałuje w błonie podstawnej na stymulację białek w celu zwiększenia spójności między skórą właściwą a naskórkiem. Zawarty w kremie Lipo Peptyd, objęty patentem, pobudza produkcję elastyny oraz odtwarza włókna elastyczne poprzez stymulowanie syntezy najważniejszych elementów struktury tkanek.

Euro Fragrance

81-736 Sopot
ul. Łokietka 58

+58 550 88 00

www.eurofragrance.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

BDR Re-Charge contour push up – Serum nawilżające

Serum intensywnie nawilżające z długotrwałym efektem uspokajającym. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego skóra odzyskuje gładkość, jędrność i optymalne nawilżanie. Efekt wygładzenia drobnych zmarszczek i bruzd jest.
BDR – BEAUTY DEFECT REPAIR | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Cucumber Cream 50 ml

Krem oczyszczający z ogórkiem. Lekki krem przeznaczony do codziennego stosowania, polecany w szczególności dla skór tłustych, łojotokowych. Ogórek dzięki zawartości makro- i mikroelementów oraz witamin.
CLARENA | Clarena Polska

Carrot Cream 50 ml

Krem regenerujący z marchewką. Lekki krem przeznaczony do codziennego stosowania, polecany w szczególności w celach regeneracyjnych skór zniszczonych, podrażnionych. Marchewka dzięki bogactwu flawonoidów oraz witamin.
CLARENA | Clarena Polska

Gel Play – żele do zdobień

Żele UV/LED specjalnie zaprojektowane do zdobień, które dotychczas można było wykonać jedynie za pomocą farbek. Gel Play Paints – 8 mocno pigmentowanych żeli do szczegółowych.
EFECT | EFECT

Anti-Pigment-Spot Serum

Serum trwale redukujące przebarwienia. Unikatowy preparat do usuwania wszelkich zmian pigmentacyjnych na skórze z efektem przeciwdziałania powstawaniu nowych przebarwień. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom Anti-Pigment-Spot Serum.
BIODROGA MD | Cotron Cosmetics
nowości w Cabines 66
powrót