Puder do masażu hydrofilnego

powrót

Nowości

DR.BELTER

Puder do masażu hydrofilnego z zawartością kwasu hialuronowego i witaminy C zapewnia unikalny rodzaj masażu. Zmieszany z wodą natychmiast tworzy żel-piankę o działaniu intensywnie nawilżającym. Po 15 minutach masażu skóra jest odświeżona i dzięki zawartości witamy C rozjaśniona i pełna blasku. Produkt wolny jest od olejów i środków konserwujących. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Produkt tylko do użytku profesjonalnego.

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Glam Pearl – Rozświetlający Krem Upiększający

Błyskawiczny efekt skóry pełnej blasku i świeżości! Połączyliśmy trzy kolory pereł: białą – dla efektu rozświetlenia, różową – aby dodać skórze zdrowego koloru, beżową –.
MARY COHR | All-Prof

Witamina C w serum wybielającym AA2G

Preparat polecany do ultradźwięków, mezoterapii oraz stosowania mechanicznego. Preparat wyłącznie do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych. Polecany do skór dojrzałych z widocznymi zmarszczkami, szorstkich i.
ZIAJA PRO | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Transparentne płatki do makijażu

Estetyczne płatki do makijażu chronią skórę pod oczami przed zbędnymi drobinkami cieni oraz gwarantują, że makijaż będzie zawsze równy i idealny (to ważne – aparat.
SILCOPAD | DJR Polska

Rescue EGF

Aktywne serum przeciwzmarszczkowe zawierające 5 rodzajów czynnika wzrostu naskórka EGF oraz aminokwasy, witaminy i betaglukany. Dzięki zaawansowanej formule produkt intensywnie regeneruje, poprawia strukturę tkanek skóry.
DE NOYLE’S | Abacosun

Primaluce maska rozjaśniająco-rozświetlająca

Delikatna kremowa maska idealna dla skóry niedotlenionej, z hiperkeratynizacją i niedoskonałościami. Pobudza odnowę komórkową i zapewnia intensywny efekt rozjaśniający. Zawiera kwasy AHA, kwas hialuronowy, tlenek.
BIOLINE | Euro Fragrance
nowości w Cabines 69
powrót