Barbicide - Światowy lider w dziedzinie higieny

powrót

Opis produktu

Pomyśl o nowej odsłonie swojego salonu zgodnej z aktualnymi trendami. Uzyskaj certyfikat i chwal się nim! Marka Barbicide stworzona została przede wszystkim z myślą o branży kosmetyczno-fryzjerskiej, aby dezynfekcja była skuteczna, bezpieczna dla zdrowia i przyjemna w stosowaniu.

Barbicide - Światowy lider w dziedzinie higienyDezynfekcja na oczach klienta – tego oczekują goście gabinetów kosmetycznych, masażu, spa i salonów fryzjerskich. Wybieraj do dezynfekcji produkty, których aktywność biobójcza sprawdzona jest pod kątem zagrożeń, jakie mogą pojawić się w salonie. Przestrzegaj podanego przez producenta czasu dezynfekcji. Do dezynfekcji używaj produktów zarejestrowanych w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Barbicide Pojemnik szklany do dezynfekcji

Estetyczny i wygodny. Umożliwia dezynfekcję narzędzi i akcesoriów w obecności klienta. Sitko ze stali nierdzewnej ułatwia zanurzanie narzędzi w roztworze Barbicide. Dzięki zabezpieczeniu antypoślizgowemu pojemnik można umieścić na każdej powierzchni w salonie. Symbol higieny na najwyższym poziomie.

więcej w Cabines nr 70

Barbicide Polska

37-700 Przemyśl
Kamienny Most 6

16 675 29 50, 16 678 50 68

www.barbicide.pl

prezentacje w Cabines 70
powrót