Ostatnia szansa, by zostać Miss Kosmetyczek 2014

powrót

Aktualności

Tylko do 9 grudnia można zgłaszać kandydatury do prestiżowego konkursu Clarena Miss Kosmetyczek 2014. Dzięki niemu możesz rozsławić swój salon, wejść na całkowicie nowy poziom relacji z klientami i być kojarzona z najlepszą marką kosmetyków profesjonalnych w Polsce.

 

Konkurs jest otwarty dla wszystkich kosmetyczek, które chcą rozwijać swój biznes. W tegorocznej, piątej edycji wydarzenia, w wyborze finalistek pomogą ankiety wypełniane przez klientki salonów urody. To idealny sposób na poznanie kluczowych elementów pracy kosmetyczek, oczekiwań klientek oraz przybliżenia sylwetek zgłoszonych do konkursu pań. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 9 grudnia. Chcemy promować wyjątkowe kosmetyczki i ich salony, które dla wielu Polek stały się synonimem słów: zaufanie, komfort, profesjonalizm – mówi Patricia Popławska, założycielka firmy Clarena.

Spośród kandydatek jury wyłoni dwanaście finalistek. Panie zostaną zaproszone na wyjątkowe zgrupowanie, gdzie spotkają się z założycielką marki Clarena, Patricią Popławską. Wezmą także udział w szkoleniach, podczas których dowiedzą się, jak wspierać swój biznes i rozwijać usługi oraz poszerzać kompetencje. Miss Kosmetyczek 2014 poznamy podczas uroczystej gali 19 stycznia. Główną nagrodą jest pakiet szkoleń i kosmetyków o łącznej wartości 6000 zł.

Więcej informacji i zgłoszenia pod adresem www.misskosmetyczek.pl

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!