Hotelarze przeciwni nowym stawkom ZAiKS. Stawiają na muzykę relaksacyjną bez opłat.

powrót

Aktualności

Jak informuje portal Biztok.pl, właściciele hotelów spa&wellness są oburzeni wprowadzeniem nowych stawek za odtwarzanie muzyki w hotelach. Koszty jakie ponosić będą hotele na rzecz Organizacji zbiorowego zarządzania sięgnąć mogą nawet dwóch milionów złotych! Stawki miałyby kształtować się od 5-17 zł miesięcznie od każdego łóżka! Sposobem na uniknięcie nowych wyższych opłat z pewnością jest zakup muzyki zwolnionej z opłat z tytułu publicznego odtwarzania. Przykładem muzyki bez opłat jest instrumentalna kolekcja muzyki relaksacyjnej VTM Dr.Stein.
Muzyka relaksacyjna VTM Dr.Stein to idealna propozycja dla hoteli spa&wellness, które oczekują najwyższej klasy tła muzycznego dla swoich klientów, a jednocześnie pragną uniknąć wysokich opłat z tytułu odprowadzania tantiem na rzecz praw autorskich. Muzyka VTM Dr.Stein od wielu lat ceniona jest w całej Europie tworząc przyjemny nastrój w ośrodkach spa. Sprawdza się zarówno podczas wszelkich zabiegów jak i perfekcyjnie wypełnia hotelową przestrzeń, sprawiając, że goście hotelowi mogą odpocząć nawet podczas lektury codziennej gazety w hotelowym lobby.
 
Zainteresowanie muzyką zwolnioną z opłat VTM Dr.Stein od kilku miesięcy systematycznie wzrasta, czego dowodem było ogromne zainteresowanie muzyką bez opłat podczas targów Beauty Forum w Warszawie.
 
Jakość idąca w parze z dożywotnim zwolnieniem z opłat ZAiKS, STOART oraz ZPAV, to główne czynniki powodujące, że muzyka relaksacyjna VTM Dr.Stein wkracza szerokim łukiem do coraz to większej liczby ośrodków spa w Polsce.
 
Więcej o muzyce bez opłat przeczytacie na stronie sklepu z muzyką instrumentalną VTM Dr.Stein.

Źródło: Biztok.pl, muzykarelaksacyjna.pl 
 
 
Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!