Zdrowie, uroda i… Dorota Gardias w Galerii Jurajskiej

powrót

Aktualności

Bezpłatne konsultacje z kosmetologami, lekarzami medycyny estetycznej i dietetykami, spotkania ze specjalistami zajmującymi się pool dance i stomatologią estetyczną, a także bezpłatne porady dotyczące pielęgnacji twarzy i trendów w make up’ie - to tylko niektóre z atrakcji Weekendu Beauty&SPA, który już 9 i 10 maja odbędzie się w Galerii Jurajskiej. Gwiazdą wydarzenia będzie Dorota Gardias, prezenterka programu „Studio Active” w TVN Meteo Active.

Pierwsza tego typu impreza w Częstochowie

Chcesz dowiedzieć się, jak odmłodzić uśmiech i ciało? Warto w sobotę i niedzielę odwiedzić Galerię Jurajską. Będzie tam można uzyskać fachową bezpłatną poradę i konsultację m.in. lekarzy medycyny estetycznej, trenerów osobistych, stomatologów, ekspertów zajmujących się modelowaniem sylwetki oraz dietetyków. Nie zabraknie także bezpłatnych badań masy ciała, płytki paznokcia oraz pokazów zabiegów.

- To pierwsza tego typu, tak duża impreza w Częstochowie. Na ponad 15 stoiskach przez cały weekend dyżurować będą specjaliści z różnych dziedzin zajmujących się zdrowiem, urodą, zdrowym odżywianiem oraz relaksem. Będzie można dowiedzieć się m.in. jak przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej i ćwiczeń odzyskać sylwetkę, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, a także od czego zacząć swoją przygodę z medycyną estetyczną. Na odwiedzających czekać będą nieodpłatne konsultacje, porady i badania - zapowiada Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.

O zdrowiu z Dorotą Gardias

Prawdziwą gratką będą natomiast spotkania z ekspertami, jakie w sobotę poprowadzi gwiazda TVN i TVN Meteo Active - Dorota Gardias. Prezenterka poprowadzi cykl rozmów ze specjalistami z takich dziedzin jak m.in. medycyna estetyczna, kosmetologia, stomatologia i wellness. - O tym, jak zmienić swoją sylwetkę i zadbać o cerę opowiadać będą eksperci, przepytywać będzie ich Dorota Gardias. Będzie można również zobaczyć przykłady efektów, jakie przynoszą odpowiednio dobrane zabiegi czy ćwiczenia. Nie zabraknie także porad stomatologów, zwłaszcza z zakresu estetyki uśmiechu - mówi Violetta Dziubin. 

Nie zabraknie także porad dotyczących make-up’u. Sephora, Douglas i Paese zaprezentują najnowsze trendy w makijażu na wiosnę i lato. Będzie można również uzyskać nieodpłatna poradę dotyczącą makijażu. Z kolei Opi Nail Bar by Milena Bieńkowska wykonywać będzie bezpłatnie analizę płytki paznokcia. Promocje przygotowały także salony Super-Pharm i Paese.

Jak odpocząć i… zmienić kontur twarzy?

Ale to nie jedyne atrakcje. W Galerii Jurajskiej będzie można także uzyskać poradę dotyczącą relaksu, masażu oraz zabiegów pielęgnacyjnych, dostępnych w tego typu ośrodkach. Radzić będą przedstawiciele popularnych ośrodków SPA. - Ten Weekend to praktyczny przewodnik po świecie urody i pielęgnacji. Każdy, kto go odwiedzi będzie mógł zapoznać się z najnowocześniejszymi zabiegami, dzięki którym można poprawić kontur twarzy, odmłodzić skórę i uśmiech, nadać sylwetce nowy kształt, gubiąc zbędne kilogramy - zachęca Violetta Dziubin. 

Wśród wystawców znajdą się: Douglas, Sephora, Paese, Opi Nail Bar by Milena Bieńkowska, Super-Pharm,Hotel Natura Residence, Hotel Strzelnica, Scout, dietetyk Malwina Leszczyńska, Studio Figura-Centrum Pięknego Ciała, Light Box, Dieta Light, Centrum Stomatologii Integralnej Dentaria, Trener personalny - Malwina Moryś, Gabinet kosmetyczny.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło czasopismo Cabines.

Weekend Beauty&SPA

Galeria Jurajska

9-10 maja 2015

Sobota: 13:00 -20:00

Niedziela : 13:00 – 19:00

Wstęp wolny

 

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!