Konkurs METAMORFOZA 2015 rozstrzygnięty!

powrót

Aktualności

W grudniu 2014 roku czasopismo Cabines i opolski salon Wyspa Harmonii Zdrowia i Urody ogłosiły wspólnie konkurs na najlepszą metamorfozę holistyczną. Do zabawy zaprosiliśmy salony kosmetyczne, instytuty urody i spa z całej Polski. Zadanie było jedno - by przy pomocy nieinwazyjnych zabiegów i szeregu innych działań (konsultacja dietetyka, stylisty, fryzjera itp.) spełnić marzenie co najmniej jednej osoby. Marzenie o byciu piękniejszym, zdrowszym, bardziej radosnym.

W naszym konkursie zwyciężyła przemiana dokonana przez Salon Glamour z Oławy. Bohaterkami akcji były dwie panie – Ania i Bernadeta. Wspólne działania kosmetologów oławskiego salonu i współpracujących z nimi ekspertów przyniosły naprawdę spektakularne efekty. Można je podziwiać wchodząc na stronę: www.glamour.olawa.pl/metamorfoza/

Jury konkursu było pod wrażeniem zarówno efektów metamorfozy, jak i sposobu ich prezentacji. Więcej na temat akcji – już w najbliższych numerach naszego czasopisma. Tymczasem gratulujemy bardzo serdecznie właścicielce, pani Joannie Adamkiewicz i całemu zespołowi Salonu Urody Glamour. Mamy nadzieję, że podobnie jak zeszłoroczna, opisywana na naszych łamach akcja, sukces ten stanie się dla wielu innych właścicieli salonów inspiracją i wzorem do naśladowania.

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!