3000 fanów Cabines na Facebooku!

powrót

Aktualności

W lipcu nasz redakcyjny fanpage osiągnął 3000 polubień. Z tej okazji ogłosiliśmy mały konkurs dla naszych facebookowych przyjaciół. Pytanie było proste: Za co cenicie nasze czasopismo? Odpowiedzi bardzo nas ucieszyły, a kreatywność – zadziwiła

Prowadzenie redakcyjnego fanpage'a pozwala nam na bardziej bezpośrednie i szybsze kontakty z czytelnikami – informowanie o nowościach, artykułach itp. Pozwala również na poznawanie Waszych opinii na temat naszej pracy. Najchętniej zacytowalibyśmy tu wszystkie komentarze, jakie się pojawiły w wątku, ale obawiamy się, że zrobiłoby się trochę za słodko - i nie mamy aż tyle miejsca! Zatem ograniczymy się do kilku wycinków – i naszego krótkiego komentarza:

Pani Monika napisała: Pracuję już 5 lat w salonie kosmetycznym i (…) Wasze czasopismo towarzyszy mi od samego początku. Cabines to prosta do zrozumienia, obrazowa forma przekazu tak cennej i fachowej wiedzy. (…) Lubię poszerzać swoje horyzonty, poznawać nowe zabiegi upiększające i zagłębiać się jeszcze bardziej w kosmetologię. Ten magazyn to niewyczerpane źródło inspiracji, „skarbnica” świetnych rozwiązań, pomysłów i mój osobisty poradnik, dzięki któremu „wiem co i jak” (…).

Prostota i przejrzystość w przekazywaniu trudnych treści była i jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że jest to zauważane i doceniane!

Bardzo ucieszyła nas również opinia pani Diany: (…) To czasopismo, które wciąż mnie zaskakuje. Nie ma tutaj mowy o nudzie i masie powtarzających się tematów uzależnionych od pory roku. Tutaj naprawdę mogę się dowiedzieć tego, co wiedzieć każda kobieta powinna. (…) Cabines cenię za profesjonalizm, który naprawdę się czuje, za zgłębianie ciekawych i przydatnych tematów, za estetykę oraz język.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewnej powtarzalności po prostu nie da się uniknąć. Jednak zawsze staramy się wyszukiwać nowe tematy i ciekawostki, a te, które się powtarzają – pokazywać, o ile to możliwe, od nowej strony, w nowym świetle i formie.

W komentarzach nie zabrakło poezji. Szczególne poruszenie w redakcji wywołał wierszyk pana Daniela (którego z konieczności przytaczamy tylko fragment):

Że facet? A co, też w kosmetyczne wchodzi progi,
Czy to z myślą o sobie, czy ku ars poetica Niebogi!
CABINES jest dla mnie niczym wiatr, co porywa,
Szepcze, że miłośnikiem piękna się jest, a nie bywa!

Kompetencji wartość, recenzji jako drogowskazu,
Skłamałbym twierdząc, że inspiracja nie ma wyrazu!
Wielopłaszczyznowość walorem wielkim dywagacji,
Na felietonów chętnie również wysiadam oto stacji.

Opisów przednich wiele, nowinki super są ukazane,
Zabiegi czy produkty pociągają, te dotąd nieznane!
(…)

I jeszcze podsumowanie pani Katarzyny, która nasze czasopismo ceni za: C – całkowity profesjonalizm; A – absolutną przydatność; B – babskie spojrzenie na świat; I – informacje dokładne i rzetelne; N – niesamowicie szerokie horyzonty; E – elegancką formę; S – sympatyczną treść.

Dziękujemy serdecznie za wszystkie te ciepłe słowa. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego redakcyjnego fanpage'a. Postaramy się nadal spełniać Wasze oczekiwania i z pewnością jeszcze nie raz zapytamy o opinię na temat naszej pracy – to bardzo przydatne dla nas informacje!

www.facebook.com/cabinespolska

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!