Konferencja MWS im. J. Dietla

powrót

Aktualności

Z przyjemnością informujemy o objęciu patronatem medialnym konferencji pt. „Medyczne aspekty kosmetologii” organizowanej przez krakowską uczelnię.

II Konferencja naukowa poświęcona zagadnieniom z zakresu kosmetologii, pt. Medyczne aspekty kosmetologii, odbędzie się 1 czerwca 2012 r. w Krakowie, w gmachu Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla przy ul. W. Pola 4. Jej głównym organizatorem jest dr hab. Henryk Marona, prof. UJ, wykładowca na kierunku kosmetologia WF UJCM oraz MWS im. J. Dietla. Konferencja jest wydarzeniem naukowym, podczas którego odbędzie się prezentacja wyników badań, wymiana poglądów i dyskusja pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin medycyny oraz nauk pokrewnych związanych z kosmetologią. Oferta udziału w konferencji skierowana jest zarówno do pracowników instytucji naukowo-badawczych oraz uczelni wyższych, jak i studentów, absolwentów kierunku kosmetologia, pracowników gabinetów kosmetycznych, farmaceutów, lekarzy oraz pracowników firm kosmetycznych.

Część wykładowa obejmować będzie głównie tematykę dotyczącą klinicznych, fizjologicznych oraz molekularnych aspektów kosmetologii. Uczestnicy mogą skorzystać z możliwości zaprezentowania wyników swoich badań związanych z tematyką konferencji w formie posteru naukowego.

 

Szczegółowe informacje:

http://www.mwsz.edu.pl/ii-konferencja-kosmetologii-medyczne-aspekty-kosmetologii.html

 

Dane kontaktowe:

Kamila Dąbrowa

ul. W. Pola 4, 31-532 Kraków

tel. 12 428 24 50  wew. 17

kdabrowa@mwsz.krakow.pl

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!