Nowy numer Cabines 80 (luty/marzec) już na rynku!

powrót

Aktualności

Nowy a zarazem wyjątkowy, bo 80.numer czasopisma Cabines pojawił się już na rynku! Co tym razem przygotowaliśmy dla miłośników kosmetyki profesjonalnej? Przekonajcie się sami.
Nowy numer Cabines 80 (luty/marzec) już na rynku!

Nanotechnologia towarzyszy nam właściwie na każdym kroku – trudno wyobrazić sobie dziedzinę która nie wykorzystywałaby możliwości tworzenia struktur na poziomie atomów i cząsteczek – korzystają z niej m.in. medycyna i przeróżne gałęzie przemysłu. Przemysł kosmetyczny nie jest tu wyjątkiem. Nanocząsteczki spotkamy w bardzo wielu preparatach. Jakie są zalety ich stosowania i czy niesie to ze sobą jakiekolwiek zagrożenia? O tym w naszym dossier – „Nanotechnologia idealnym rozwiązaniem w kosmetologii”.

Jednym z bardziej popularnych obecnie trendów jest wykorzystywanie wyjątkowych właściwości osocza bogatopłytkowego w szeroko pojętej pielęgnacji. Jest ono używane przede wszystkim w walce z oznakami starzenia – zmarszczkami, wiotkością skóry, wypadaniem włosów itp. Czy terapia osoczem jest rzeczywiście skuteczna, jak wygląda bezpieczeństwo jej stosowania i aspekty prawne procedury? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w artykule pt. „Czy osocze bogatopłytkowe odmładza?”

W bieżącym numerze poruszamy wiele innych tematów. Przyglądamy się kosmetycznym trendom na rok 2017.Piszemy o przyczynach wypadania włosów i ich pielęgnacji. W artykule poświęconym podologii przybliżamy problematykę wrastających paznokci. Oprócz bogatej treści merytorycznej tradycyjnie znajdą tu państwo przegląd nowości kosmetycznych, opisy urządzęń i zabiegów a także zapowiedzi wydarzeń targowych jakie czekają nas w nadchodzącym sezonie wiosennym. Życzymy przyjemnej i owocnej lektury! Zapraszamy również do zamówienie nowej opcji prenumeraty Cabines PLUS.

REDAKCJA CABINES POLSKA

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!