Sklep muzyczny dla kosmetyczki i fryzjera

powrót

Aktualności

Muzyka-relaksacyjna.pl to jeden z największych sklepów z muzyką relaksacyjną oraz okazjonalną w Polsce! Czołówka rynku światowej muzyki relaksacyjnej i profesjonalnej muzykoterapii. Wspaniała muzyka poprawiająca nastrój. Muzyka, której chętnie się słucha i do niej powraca. Szeroki wybór, niskie ceny, błyskawiczna wysyłka, najlepsza jakość w każdym formacie na CD i MP3.
Sklep muzyczny dla kosmetyczki i fryzjera

Każdy znajdzie w sklepie dożywotnie licencje na publiczne odtwarzanie oraz bezpłatne zaświadczenia i naklejki. W ofercie dostępne są złote i platynowe płyty, które sukces osiągnęły na rynkach zachodnich. 35 lat doświadczeń w produkcji i dystrybucji muzyki tła, muzyki relaksacyjnej i terapeutycznej Solitudes, Avalon, VTM Dr. Stein, PressMedia oraz FREE-MUSIC Records.

Dodajmy, że wytrawni melomani będą oczarowani bogatą ilością kategorii muzycznych. Niezwykle pieczołowicie dobrane z myślą o każdym kliencie, zawierają nawet muzykę usystematyzowaną pod kątem tempa nagrania! Liczne wielogodzinne pakiety w formacie MP3 skierowane głónie dla salonów kosmetyczno-fryzjerskich, hoteli spa czy restauracji pomogą dokonać szybkiego wyboru.

Wśród najpopularniejszych albumów muzycznych dedykowanych salonom kosmetycznym warto wyróżnić:

Muzyka dla fryzjera bez opłat ZAiKS www.muzyka-relaksacyjna.pl

Już teraz zachęcamy do odwiedzenia sklepu z niemal 1.000 produktów muzycznych www.muzyka-relaksacyjna.pl

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!