Zgłoś swój gabinet do konkursu Top Beauty Salon 2012!

powrót

Aktualności

Chcesz, aby twój salon kosmetyczny mógł szczycić się prestiżowym tytułem Top Beauty Salon? Aby znaleźć się na liście najlepszych oraz zdobyć atrakcyjne nagrody, wystarczy do 30 listopada zgłosić gabinet do konkursu na najlepsze salony kosmetyczne w Polsce.

Ruszyła trzecia edycja konkursu Top Beauty Salon, organizowanego przez producenta kosmetyków profesjonalnych marki Clarena. Ideą konkursu jest wyłonienie salonów o najwyższych standardach w czterech kategoriach: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, komfort gabinetu oraz profesjonalizm usług.

W konkursie będą oceniane gabinety kosmetyczne, których właściciele zgłoszą swoje salony do konkursu Top Beauty Salon, wypełniając specjalny formularz dostępny na stronie internetowej www.clarena.pl lub u przedstawicieli handlowych marki Clarena. Termin zgłoszeń upływa 30 listopada 2012 roku. Do tego czasu na swój ulubiony gabinet mogą głosować również klientki salonów. Swój głos mają okazję oddać poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie internetowej www.clarena.pl. Udział w głosowaniu na ulubiony salon to także szansa na wygranie zestawu luksusowych kosmetyków. Wystarczy, wypełniając zgłoszenie, zaproponować hasło reklamowe – dla 20 autorek najlepszych haseł Clarena przewidziała atrakcyjne nagrody. Po zakończeniu głosowania 60 gabinetów kosmetycznych zostanie nominowanych do tytułu Top Beauty Salon. To do nich przyjadą eksperci z firmy Clarena, którzy przeprowadzą szczegółowy audyt, by wyłonić zwycięzców. Nagroda główna przypadnie 4 najlepszym salonom.

 

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 20 stycznia 2013 roku podczas Diamentowej Gali w hotelu Sheraton w Warszawie, w której wezmą udział nie tylko laureaci, ale również dziennikarze i celebryci, dla których – tak samo, jak dla Clareny – piękno ma znaczenie. Udział w konkursie to nie tylko walka o prestiżowy tytuł, ale także możliwość zdobycia cennych nagród ufundowanych przez Clarenę. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrody o wartości ponad 15 tysięcy złotych. Będą to: zaproszenie na profesjonalne szkolenia, nowoczesne specjalistyczne urządzenia zabiegowe do salonu oraz zestawy kosmetyków. Należy jednak zwrócić uwagę, że regulamin konkursu określa, iż koniecznym warunkiem zgłoszenia gabinetu do udziału w plebiscycie jest współpraca z Clareną polegająca na dokonaniu zakupu produktów tej marki przynajmniej raz w ciągu 3 ostatnich lat. Warto jednak podkreślić, że już sam udział w konkursie jest ogromnym wyróżnieniem i wpływa na prestiż oraz popularność salonu wśród klientów. Organizator dba o medialne nagłośnienie wydarzenia, a poprzez to także o promocję współpracujących z nim salonów. Wszyscy nominowani otrzymają także dyplom i specjalnie przygotowany banner informujący o nominacji do Top Beauty Salon 2012, który będą mogli umieścić na swojej stronie internetowej. Posiadanie tych wyróżnień jest jednoznaczne z rekomendacją salonu przez specjalistów oraz potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych w nim usług.

 

O firmie

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych. Firma jest obecna na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w obsłudze gabinetów kosmetycznych. Clarena dostarcza wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, dermokosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt zabiegowy. Oferta firmy obejmuje również innowacyjne kosmetyki dla klientów indywidualnych oraz autorskie zabiegi pielęgnacyjne. Sprzedaż produktów prowadzona jest poprzez sieć autoryzowanych punktów partnerskich. Firma działa aktywnie na arenie międzynarodowej, jej produkty dostępne są obecnie w 19 krajach Europy, a ekspansja marki na rynki zagraniczne wciąż się rozwija. Clarena została wyróżniona prestiżowymi tytułami, m.in: Luksusowa Marka Roku 2011, Ekspert Urody 2010 (LNE & spa), InStyle Best Beauty BUYS 2010, Beauty Premium 2010.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Aleksandra Konopko

Highlite PR

Tel. +48 71 311 88 17

Tel. kom. +48 512 769 356

e-mail: aleksandra.konopko@highlite.pl

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!