Świąteczna atmosfera w salonie

powrót

Aktualności

Nic nie podkreśla atmosfery tak skutecznie jak muzyka umiejętnie dobrana do miejsca i okazji. Odliczamy już czas do świąt Bożego Narodzenia, a nasza propozycja do dwie specjalne płyty z muzyką, która pozwoli poczuć magię świąt.

Najpiękniejsze polskie i światowe kolędy dla każdego! Przepełnione radością i pozytywną energią sprawią, że zbliżające się święta będą wyjątkowe. Nasze albumy idealnie sprawdzą się w trakcie świątecznego spotkania z najbliższymi, jak i wprowadzą świąteczną atmosferę Twojego lokalu, tak by klienci poczuli się wyjątkowo. Płyty zwolnione są z opłat ZAiKS, STOART oraz SPAW.

 

Nadchodzi piękny czas – święta w rytmie pop & soul

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi „Nadchodzi piękny czas, na zewnątrz i w nas. Niech spełnią się marzenia, nawet te nie do spełnienia". To pierwsza muzyczna propozycja na święta w naszym sklepie. Utwory wykonują polscy wokaliści, m.in. Michał Bober, Anna Piechurska czy Tomasz Stera. Są oni znani m.in. z występów w opolskim chórze Gospel Choir. Dzięki nim słuchacz poczuje nowy wymiar muzycznego świętowania. Z jednej strony tradycja, z drugiej nowe nurty muzyczne. Na płycie znalazło się 9 utworów oraz specjalny utwór bonusowy „Taka łza".

 

Fortepianowe kolędowanie

Zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd w wyjątkowym opracowaniu na klasyczny fortepian. Te ponadczasowe kompozycje pozwolą cieszyć się świętami dłużej niż zazwyczaj. Wprowadzają one słuchacza w zadumę i wyjątkowy nastrój. Mimo że część z nich zawiera nutkę nostalgii, napawają one radością i miłymi wspomnieniami. Może właśnie dlatego powinniśmy ich słuchać częściej, nie ograniczając się tylko do wieczoru wigilijnego. Kolędy zawarte na tym albumie zostały zagrane na legendarnym koncertowym fortepianie Steinway mod. D-274/1951. Na takim instrumencie koncertują najwybitniejsi pianiści.

 

Muzykę można zamówić na stronie www.vtm.com.pl.

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!