MONDIAL SPA & BEAUTÉ 2013 - Przyszłość kosmetyki w Grande Halle

powrót

Aktualności

Najbliższa edycja Mondial Spa & Beauté będzie miała miejsce w dniach 9-11 marca 2013 roku w Grande Halle de la Villette w Paryżu. Pałac Kongresowy, w którym odbywały się poprzednie edycje tej imprezy, stał się już zbyt mały. Potrzebna była większa przestrzeń, by impreza mogła nadal rozwijać się tak szybko jak dotąd. W marcu oczekujemy 200 wystawców reprezentujących 400 marek i blisko 15 tysięcy odwiedzających.

Położona w sercu Parc de la Villette Grande Halle jest historycznym budynkiem, przygotowanym specjalnie na potrzeby wielkich wydarzeń i targów, takich jak Mondial Spa & Beauté. Miejsce jest nie tylko wspaniałe, ale także łatwo dostępne (informacje na temat dojazdu można znaleźć na stronie www.msbparis.com w języku francuskim i angielskim).

To tutaj będą odbywały się kolejne edycje tych wiosennych targów kosmetyki profesjonalnej i spa. 

Poza możliwością zapoznania się z ofertą kilkuset marek kosmetycznych, producentów kosmetyków, akcesoriów i maszyn, nawiązania kontaktów handlowych i biznesowych Mondial Spa & Beauté oferuje także niemal 50 konferencji i dyskusji branżowych z udziałem specjalistów z całego świata. Poruszane tematy będą dotyczyły najbardziej palących kwestii ze świata kosmetyki profesjonalnej. 

Odrębne miejsce poświęcone będzie kosmetykom i akcesoriom do makijażu oraz stylizacji paznokci. W ramach Dni Paznokci i Makijażu można będzie podziwiać wszystko, co związane jest z tymi wielkimi dziedzinami, a także akcesoria do przedłużania rzęs, biżuterię dentystyczną i środki do pielęgnacji zębów, produkty brązujące do ciała...

Najważniejszym punktem będą jednak konkursy makijażu i zdobienia paznokci – kolorowe i pasjonujące widowisko dla wszystkich wielbicieli. 

Okolice Grande Halle

Odwiedziny Mondial Spa & Beauté to także okazja do zwiedzenia pięknego otoczenia Grande Halle. Jest ona położona w sercu Parc de la Villette i w jej okolicy odbywa się wiele różnych wydarzeń kulturalnych.

Więcej na ich temat:

www.villette.com

www.lageode.fr

www.citedelamusique.fr

www.zenith-paris.com

www.cite-sciences.fr  

Godziny otwarcia targów:

Sobota 9 marca: 9.30-18.00

Niedziela 10 marca: 9.30-18.00

Poniedziałek 11 marca: 9.30-17.00 

Spotkajmy się w Grande Halle!

Więcej informacji:
www.msbparis.com

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!