WYGRAJ BEZPŁATNE ZAPROSZENIA NA TARGI SALON WIOSNA 2013!

powrót

Aktualności

Już 23-24 lutego w Warszawie będzie miało miejsce jedno z największych wydarzeń w branży kosmetycznej, jakim będą niewątpliwie Targi Salon Wiosna 2013! Magazyn Cabines jest oficjalnym patronem medialnym targów. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla Was wielką niespodziankę! 20 pojedynczych zaproszeń do bezpłatnego wejścia na targi Salon Wiosna czeka na Was.

Co należy zrobić, aby zdobyć wejściówki? Wystarczy, że udostępnicie informację na swoich profilach oraz polubicie nasz post. Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w naszej zabawie, wylosujemu 20 szczęśliwców, a wyniki opublikujemy 25 stycznia na naszym profilu.

Regulamin
Zwycięzców prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, e-mail) na adres info@cabines.pl, które zostaną przekazane organizatorom targów celem ustalenia szczegółów przekazania zaproszeń. Bezpłatne zaproszenia będą do odebrania m.in. w punkcie informacyjnym w dniu targów. Zaproszenie obejmuje wejście na pierwszy dzień targowy (tj. 23.02.2012 r.) i nie podlega wymianie. Wszelkie uwagi lub zapytania należy kierować na adres organizator@zpwkp.pl.
Więcej na:

www.facebook.com./cabinespolska

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!