XIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

powrót

Aktualności

W tym roku Kongres odbędzie się w 4-6 października w Hotelu Hilton w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Kongres poświęcony jest medycynie estetycznej i anti-aging, która dynamicznie rozwija się w naszym kraju i na świecie. Medycyna estetyczna to głównie zabiegi ambulatoryjne, nie wymagające nawet jednodniowego pobytu w szpitalu.

Tematy, które będą poruszane na Kongresie, to m.in.: nowe metody podawania toksyny botulinowej, zastosowania kwasu hialuronowego, trendyw biostymulacji skóry, nowe doświadczenia z kwasem polimlekowym, powikłania w medycynie estetycznej, modelowanie twarzy oraz nowe rodzaje peelingów.

Poruszane będą również zagadnienia związane ze stosowaniem nici podwieszających, bezpieczeństwem technik laserowych, karboksyterapią i mezoterapią, medycyną anti-aging, ginekologią estetyczną i wiele innych.

 

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jak co roku, będziemy gościć ekspertów-prelegentów z kraju i zagranicy. Jestem przekonany, że utrzymywany od wielu lat wysoki poziom merytoryczny Kongresu jest wystarczającym powodem do uczestnictwa w wydarzeniu – powiedział dr med. Andrzej Ignaciuk, prezes

Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

Organizatorem Kongresu jest Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, najstarsze i najliczniejsze towarzystwo skupiające lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, które powstało w 1993 roku, pierwotnie pod nazwą Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Bodźcem do utworzenia Towarzystwa był stały rozwój i wzrost znaczenia nowej w tamtych czasach gałęzi medycyny w Polsce – medycyny estetycznej.

 

 

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!