Nowa odsłona strony www.cabines.pl

powrót

Aktualności

Zgodnie z zpowiedziami m.in. na oficjalnym FunPage'u Cabines mamy zaszczyt zaprezentować nową odsłonę strony internetowej czasopisma Cabines www.cabines.pl

Po wielu miesiącach pracy powstała nowa koncepcja serwisu internetowego, która stanie się funkcjonalniejsza dla naszych czytelników. Serwis czasopisma wzbogacił się o nowe zakładki, dzięki którym łatwiej będzie wyszukać ulubionego autora oraz jego publikacje na łamach Cabines. Specjalna wyszukiwarka pozwoli w jednej sekundzie odnaleźć interesujące materiały zawarte na łamach strony. 

Prawdziwą innowacją jest przygotowanie zupełnie nowej formy prenumeraty jaką niewatpliwie jest Audio-Prenumerata. Jest to niezwykle pionierski projekt wśród czasopism kosmetycznych w naszym kraju jak i na świecie. Szczegóły związane z Audio Cabines.

Nowością również jest Galeria zdjęć, w której prezentować będziemy relacje fotograficzne z najważniejszych wydarzeń w branży kosmetycznej. W jednym miejscu znajdą się zdjęcia z targów, konferencji czy seminariów.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zyskają sympatię wśród naszych czytelników. Wszelkie uwagi lub sugestie można przesyłać na adres redakcja@cabines.pl

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!