Cabines patronem medialnym Targów Beauty Forum 2014

powrót

Aktualności

Czasopismo Cabines zostało oficjalnym patronem medialnym Targów BEAUTY FORUM, które odbędą się w dniach 8-9 marca 2014 roku w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Współpraca podjęta z organizatorami jednych z największych targów kosmetycznych w Polsce stanowi dla naszego czasopisma wielką satysfakcję. Cabines pojawi się na stoisku targowym, gdzie będzie można spotkać się m.in. z wydawcą czasopisma oraz dziennikarzami. Nasi goście będą mieć okazję m.in. do założenia prenumeraty oraz otrzymania bezpłatnych egzemplarzy najnowszego numeru jak i archiwalnych wydań.

Dodatkowo nasi czytelnicy zyskają możliwość otrzymania specjalnych zaproszeń na targi, które będą do wygrania w ramach konkursów organizowanych na oficjalnym Funpage'u Cabines. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Targi BEAUTY FORUM to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy oraz niewyczerpane źródło informacji. Dwa dni targów to bogaty program seminariów prowadzonych przez znanych i cenionych profesjonalistów, mistrzostw makijażu oraz wielu konkursów. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora tutaj.

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!