Archiwum Cabines - od redakcji 13

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyZima rozgościła się na dobre i w niejednym sercu wzbudziła tęsknotę za ciepłem, słońcem i pięknem. Na poprawę zimowego nastroju nie ma nic lepszego niż wizyta w luksusowym centrum urody, dlatego dossier w niniejszym numerze poświęcamy temu, co składa się na niepowtarzalną atmosferę SPA.

O tej porze roku niemal każdy skarży się na spadek formy, brak energii, tycie. Rozwiązaniem wydaje się elektrostymulacja, nazywana też gimnastyką pasywną. Piszemy o niej na stronach 49-50B, przedstawiamy też wywiad z fizjoterapeutką i kilka wybranych urządzeń dostępnych na rynku (strony 46-48B).

Zachęcamy do lektury obszernego wywiadu z dermatologiem na temat wpływu środowiska i trybu życia na stan skóry (strony 6-11B). Temat ten jest jak najbardziej na czasie, jako że zimowa aura wyjątkowo surowo obchodzi się z naszą skórą.

Poza tym w numerze artykuł o masażu kamieniami, interesujący tekst na temat mowy ciała i wreszcie typowo karnawałowe akcenty – fantazyjne ozdoby paznokci i elegancki makijaż na sylwestrowy wieczór. Zbliżają się bowiem dwie najbardziej magiczne noce w roku – świąteczna noc Bożego Narodzenia i noc sylwestrowa. Z tej okazji życzymy Państwu wszystkiego najlepszego – nieustającej radości, chęci szukania nowych dróg, pogody ducha niezależnej od aury za oknem i powodzenia w każdej dziedzinie życia. 

Redakcja polskiej edycji Cabines