Archiwum Cabines - od redakcji 14

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyZima trzyma ciągle i zanosi się na to, że jeszcze potrwa. Powoli jednak przybywa w gabinetach klientek poszukujących wiosennego odświeżenia. Zaczyna się sezon targowy: 25 lutego – Salon Wiosna, 25-26 marca – Beauty Forum – najważniejsze imprezy kosmetyki profesjonalnej. Może warto uzupełnić ofertę gabinetu o nowy zabieg, zainwestować w nowy sprzęt? Na pewno warto być na bieżąco z nowościami! Tylko w ten sposób zapewnimy sobie sukces.

W tym szczególnym momencie, na przełomie zimowego chłodu i wiosennego przebudzenia, piszemy na stronach 44B o zimowej pielęgnacji dłoni, która ma uchronić skórę przed szkodliwym wpływem chłodu, a jednocześnie sprawić, by wiosną bez skrępowania zdjąć ciepłe rękawiczki. Zimne powietrze może bowiem skórze bardzo zaszkodzić, o czym piszemy w artykule Gdy skóra marznie... na stronie 36A.

Dossier w tym numerze, na stronach 22A, poświęcamy ważkiemu tematowi, jakim jest wieczorna pielęgnacja skóry. Noc to dla urody czas regeneracji – warto wesprzeć go starannie dobranym produktem pielęgnacyjnym, a kto, jeśli nie kosmetyczka, najlepiej doradzi przy jego wyborze?

Polecamy też lekturę drugiej części wywiadu z dr Agnieszką Czernecką, poświęconego wpływowi środowiska i trybu życia na skórę.

W rubryce Masaż, jak zwykle, opis kolejnego masażu – tym razem sięgnęliśmy do bogatej tradycji masaży wschodnich, rozpoczynając cykl poświęcony masażom ayurvedyjskim.

Wreszcie temat, który na pewno zainteresuje właścicieli salonów – techniki przyciągania klienteli i reklamowania gabinetu.

Zapraszamy do lektury!