Archiwum Cabines - od redakcji 16

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyLetni numer CABINES przynosi różnorodność tematyczną i kilka nowych rubryk. Liczymy na to, że publikowane tutaj artykuły okażą się pomocne w prowadzeniu Państwa firmy.

Dossier poświęcone jest specyfice skóry kobiet w ciąży. To szczególny okres w życiu, wymaga wówczas bardzo troskliwej pielęgnacji. Prezentujemy też zestawienie kosmetyków na rozstępy, które są jednym z poważniejszych problemów przyszłych matek.

Kontynuując cykl artykułów poświęconych problemom dermatologicznym, przedstawiamy tekst o trądziku różowatym, który ułatwi rozpoznanie tej dolegliwości.

W nowej rubryce „Ekspert radzi” artykuł o sposobach używania samoopalaczy, okazuje się bowiem, że wiele kobiet ma trudności z równomiernym nałożeniem kosmetyku na skórę.

Zapraszamy do lektury artykułu o najnowszych tendencjach w wystroju wnętrza – w końcu wygląd gabinetu jest pierwszym czynnikiem, który wpływa na decyzję klientki o ewentualnym skorzystaniu z oferty zakładu.

Polecamy artykuł o ajurwedyjskim zabiegu wyszczuplającym Udvarthanam. Ajurweda zdobywa sobie coraz więcej zwolenników na świecie, warto więc wiedzieć, jak szerokie zastosowania ma w radzeniu sobie z rozmaitymi dolegliwościami.

Zapraszamy do lektury!