Archiwum Cabines - od redakcji 19

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Kolejny rok zbliża się ku końcowi. W tym świąteczno-noworocznym wydaniu proponujemy nowość – całą stronę B Cabines w całości poświęconą tematyce SPA i wellness, jako że moda na SPA od kilku lat rozwija się również w naszym kraju, co wiąże się ze zwiększonym głodem informacji na temat tego nurtu.

Polecamy lekturę artykułu o zimowych zabiegach relaksujących, które pomogą przetrwać ten nie lubiany przez wiele osób czas krótkich i chłodnych dni. Właścicieli ośrodków zainteresuje z pewnością artykuł o personelu centrów SPA oraz drugi – o tym, jak zapewnić ośrodkowi rentowność.

Tematem dossier w tym numerze są dłonie i paznokcie – jak sprawić, by zawsze wyglądały na perfekcyjnie wypielęgnowane. W sezonie karnawałowym nie mogło zabraknąć uwag o zdobieniu paznokci. Karnawałowy duch tchnie także z tekstu o makijażu, prezentującego najnowsze tendencje, które mogą stać się cenną inspiracją przed sezonem balowym.

Magazyn Cabines Polska istnieje już trzy lata. Ponieważ zależy nam na tym, by jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania, zachęcamy do przesyłania wszelkich uwag i sugestii na adres info@cabines.pl. Umożliwi nam to poznanie opinii Czytelników, które z pewnością weźmiemy pod uwagę, planując kolejne wydania.

Oddając w Państwa ręce ostatni w tym roku numer, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia radosnych i pełnych ciepła rodzinnego świąt Bożego Narodzenia, a także sukcesów zawodowych, osobistych i niewyczerpanej energii w Nowym Roku.

Redakcja Cabines Polska