Archiwum Cabines - od redakcji 20

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyRok 2007 magazyn Cabines wita w odmienionej nieco szacie graficznej, która, mamy nadzieję, przypadnie do gustu Czytelnikom.

Tematem dossier tym razem jest esencja kobiecości – biust. Rozmaite wydarzenia w życiu kobiety mogą niekorzystnie odbić się na wyglądzie tej delikatnej części ciała, dlatego trzeba o nią bardzo troskliwie dbać. Uzupełnieniem artykułu jest tekst Kobietą być…, opisujący sposoby na utrzymanie ładnego biustu.

Zachęcamy do lektury tekstu o mezoterapii, jednej z najpopularniejszych obecnie metod walki ze starzeniem się skóry.

Współczesna kosmetyka stawia zarówno na metody nawiązujące do tradycji, jak i na nowoczesność. Stąd rosnąca popularność rozmaitych aparatów. Uczennicom szkół kosmetycznych, ale też praktykującym już kosmetyczkom przydadzą się uwagi zawarte w artykule o kosmetycznym zastosowaniu ultradźwięków.

Cenne informacje przyniesie też z pewnością artykuł o motywowaniu pracowników w dziale Marketing. Zachęcanie innych do pracy i sprawianie, by czuli się w nią zaangażowani, to bardzo odpowiedzialne zadanie, którego właściwe wykonanie przekłada się na rentowność gabinetu. Warto o tym pamiętać.

Niestety, z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się w zapowiadanym terminie nasz kongres kosmetyki profesjonalnej. Serdecznie przepraszamy wszystkich, którzy oczekiwali na to wydarzenie. Informujemy jednocześnie, że konkurs Cabines- Pro, o którym piszemy na stronie 5A, odbędzie się zgodnie z zapowiedziami.

Zapraszamy do lektury!
Na uwagi i opinie o publikowanych tekstach oraz o naszym
magazynie czekamy pod adresem info@cabines.pl.

Redakcja Cabines Polska