Archiwum Cabines - od redakcji 36

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Znowu mamy jesień, ale świat kosmetyki profesjonalnej nie szykuje się bynajmniej do zimowego snu. Kosmetyczne nowości i wydarzenia branżowe zmieniają się nieustannie.

Tematem Dossier w tym numerze CABINES jest wyszczuplanie poszczególnych partii ciała. Wiele kobiet wie dobrze, jak trudno odzyskać ładny kształt brzucha, ud, pośladków, ramion. Chudnie całe ciało poza tymi partiami i często stanowi to prawdziwy problem estetyczny. Dzięki technice i zabiegom kosmetycznym można temu zaradzić.

Zachęcamy do lektury drugiej części ciekawego artykułu poświęconego środowisku kosmetycznemu i temu, co stanowi dla niego szansę na rozwój.

Przybliżamy także ciekawą metodę korekty kształtu twarzy i odmładzania – microlipofiling, czyli przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta w miejsca wymagające poprawy napięcia.

Miło nam poinformować, że magazyn CABINES patronuje akcji „Zdrowy nawyk – zdrowe piersi”, której celem jest propagowanie wiedzy o raku piersi i sposobach profilaktyki. Zamieszczamy też artykuł o przykładach tego, jak kosmetyczka może pomóc osobom chorym na nowotwory.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska