Archiwum Cabines - od redakcji 61

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyDobiega końca kolejny rok. Dla redakcji Cabines jest to szczególny moment, ponieważ dokładnie 10 lat temu ukazał się pierwszy numer polskiej edycji czasopisma, które dzisiaj wydawane jest też między innymi w Rosji, w Hiszpanii, we Włoszech, w Izraelu i oczywiście we Francji. Przez te dziesięć lat staraliśmy się zawsze jak najlepiej oddawać na swoich łamach to, co działo się w branży kosmetycznej oraz spa & wellness. Pisaliśmy wraz z naszymi autorami o rozległej wiedzy kosmetycznej i tematach pokrewnych. Na naszych kartach prezentowały się największe marki polskiej branży kosmetycznej. Nie brakowało relacji z interesujących wydarzeń, opisów innowacji i ciekawostek rynkowych.

Przez te lata byliśmy dla wielu czytelników pomocnym narzędziem w codziennej pracy. Z przeprowadzonej w ostatnich miesiącach ankiety wynika, że wielu z Państwa uważa Cabines za najlepsze czasopismo kosmetyczne na rynku – za takie referencje jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy. Jednocześnie informujemy, że nadal mamy zamiar zaskakiwać Państwa nowymi pomysłami. Pierwsze z nich, już z myślą o nowym dziesięcioleciu, prezentujemy już dziś. Są nimi Cabines w wersji do słuchania oraz nowa strona internetowa naszego czasopisma, zawierająca ogrom treści nie publikowanych w wersji papierowej.

W kolejny rok i w kolejne 10-lecie wkroczymy z nadzieją, że będą co najmniej tak samo dobre i przyniosą naszym czytelnikom wiele zadowolenia, a nam – mnóstwo satysfakcji.

Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy numer, pełen ciekawych artykułów, informacji branżowych i opisów najnowszych produktów. Od przeglądu metod antycellulitowych, przez opis technik wpływania na przenikanie substancji aktywnych do skóry, trendy w makijażu na nadchodzący sezon, po praktyczne porady dla masażystów na temat właściwej pracy ciałem w ich zawodzie. To tylko niektóre z mnóstwa przygotowanych tematów.

Życzymy Państwu radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego, pełnego pozytywnych wydarzeń Nowego Roku.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska