Archiwum Cabines - od redakcji 62

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Z prawdziwą przyjemnością oddajemy w Państwa ręce pierwszy tegoroczny numer Cabines Polska. Nowy rok przyniósł pewne zmiany. Jest to pierwsze wydanie naszego czasopisma, w którym zrezygnowaliśmy z dwustronnego układu. Nie jest to zmiana ostateczna – dwie okładki będą się pojawiały, ale już tylko okazyjnie, w uzasadnionych przypadkach. To kolejny krok, którego celem jest odświeżenie formuły czasopisma, uczynienie go bardziej przejrzystym i przyjaznym dla nowego czytelnika, któremu nasza „dwustronność” sprawia najwięcej kłopotów.

Znacznie bardziej rewolucyjne zmiany dotyczą wersji internetowej magazynu. Już w poprzednim numerze informowaliśmy o nowej stronie www.cabines.pl. Warto to podkreślić – nie chodzi o zmiany (nomen omen) kosmetyczne. Powstała zupełnie nowa koncepcja serwisu internetowego, znacznie lepiej przystosowana do potrzeb i oczekiwań internautów. Nowe zakładki, znacznie bardziej przejrzysta szata graficzna, intuicyjna nawigacja, funkcjonalna wyszukiwarka – to tylko niektóre zmiany, jakie czekają na Państwa na naszej stronie. Jedną z najciekawszych innowacji jest bez wątpienia Audio Cabines, czyli czasopismo w wersji do słuchania. Wybierając zakładkę o tej nazwie, mogą Państwo odsłuchać wybrane publikacje z kilku ostatnich wydań Cabines Polska. Pełne wydania w wersji audio dostępne są już dziś w serwisie www.audioteka.pl, który jest największym polskim dystrybutorem audiobooków! W niedalekiej przyszłości miłośnicy słuchania będą mogli zamówić w dziale prenumeraty również jej wersję audio.

Zmiany zmianami, ale jedno się nie zmieniło i nie zmieni – wciąż staramy się tworzyć czasopismo, które jest dla naszych Czytelników źródłem specjalistycznej, branżowej wiedzy, a także inspiracji w codziennej pracy. W tym numerze przygotowaliśmy jak zwykle wiele ciekawych artykułów – między innymi pierwszą część obszernego opracowania na temat trądziku, ciekawy wywiad na temat współpracy kosmetyczek z lekarzami, tekst na temat neurokosmetyków i porcję wiedzy o refleksologii. Nie zabrakło porad marketingowych i ciekawostek na temat fitoterapii. Poza tym oczywiście solidna porcja nowości rynkowych i przegląd wydarzeń w branży kosmetycznej.

Życzymy przyjemnej i owocnej lektury, a przy okazji serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników do odwiedzenia naszego stoiska na targach Beauty Forum 2014. Będzie nam bardzo miło poznać Państwa zdanie na temat czasopisma i oczekiwania wobec kolejnych numerów Cabines. Do zobaczenia!

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska