Archiwum Cabines - od redakcji 73

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy

Za nami kolejny jesienny sezon w branży kosmetycznej – czas udanych imprez
targowych, inspirujących spotkań i rozmów. Pozdrawiamy wszystkich, z którymi
mieliśmy okazję wymienić uwagi i porozmawiać – na tematy branżowe i nie
tylko. Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy bardzo za to, że byli z nami
w tym kończącym się roku. Mamy nadzieję, że byliśmy dla Was taką samą
inspiracją jak Wy dla nas.

Grudzień to czas, kiedy w wielu polskich domach powoli zaczynają się przygotowania do świąt. Jedną z charakterystycznych tego oznak jest wszechobecny zapach przypraw – cynamonu, goździków, wanilii i wielu innych. Warto wiedzieć, że te rośliny są również bardzo cennymi surowcami, docenianymi zarówno w medycynie tradycyjnej, jak i w nowoczesnej kosmetyce. Temu zagadnieniu poświęcony jest główny temat numeru.

Poza tym przygotowaliśmy szerokie spektrum tematów. Zima za pasem, przypominany więc o podstawowych regułach dbania o cerę i sylwetkę w tym okresie – lepiej zapobiegać, niż panicznie walczyć ze skutkami zaniedbań na wiosnę! Piszemy o mężczyznach w gabinecie medycyny estetycznej. Przyglądamy się sytuacji prawnej tzw. produktów z pogranicza, głównie suplementów diety. Zastanawiamy się, czy warto poszerzyć usługi spa o profesjonalną fizjoterapię – i jak to zrobić w sposób profesjonalny. Prezentujemy propozycję makijażu i fryzury na nadchodzącą imprezę sylwestrową. Oczywiście nie zapominamy o prezentacjach nowych urządzeń, kosmetyków i zabiegów, branżowych nowościach i wydarzeniach.

W imieniu swoim i całego zespołu Cabines życzę Państwu zdrowych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku!

Zapraszamy do lektury.
Redakcja Cabines Polska