Archiwum Cabines - od redakcji 84

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy

Jesień w branży kosmetycznej to tradycyjnie okres wzmożonej pracy i czas imprez branżowych, których na naszym rynku nie brakuje. To również wcześniejsze wieczory, a co za tym idzie – więcej okazji do lektury, również naszego czasopisma. W tym numerze, jak zwykle, przygotowaliśmy solidną porcję fachowej wiedzy.

W temacie głównym wydania powracamy do tematu peelingów, czyli jednej z grup najpopularniejszych zabiegów w salonach kosmetycznych. W pierwszej części publikacji im poświęconej opisujemy podział peelingów i przyglądamy się najbardziej popularnym ich rodzajom dostępnym na naszym rynku.

Osoby zainteresowane tematyką makijażu permanentnego z pewnością chętnie zapoznają się z publikacją z zakresu medycyny estetycznej, tym razem poświęconą pigmentacji medycznej. Przygotowaliśmy również dwa krótkie artykuły na temat procedur z pogranicza kosmetyki i medycyny estetycznej – lipolizy ultradźwiękowej i plazmy.

W numerze sporo miejsca poświęcamy naturalnym surowcom stosowanym w kosmetykach i zabiegach – o tym traktuje druga część artykułu o surowcach w procedurach spa i wellness, a osobne publikacje poświęciliśmy wykorzystaniu alg i owsa.

To oczywiście nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Państwa. Zapraszamy do dokładnego zapoznania si ę z tematyką numeru i tradycyjnie – życzymy przyjemnej i owocnej lektury.

Redakcja Cabines Polska