Archiwum Cabines - prezentacje 78

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Hard Pixel Peel – zabieg z użyciem TCA 30% i mikronakłuwania

Hard Pixel Peel to zabieg łączący mezoterapię mikroigłową rollerem, o długości igieł 0,5 mm i złuszczanie za pomocą TCA 30%, czyli najsilniejszego kwasu dostępnego w.
Temat z okładki | Clarena Polska

Medbeauty - maski algowe na ciepło

Jesień oznacza w gabinecie wzmożony ruch klientów. Maski algowe na ciepło marki Medbeauty stanowią idealną propozycję dla każdego salonu.
Opis kosmetyku | Image Centrum Dystrybucji

Lumedin - epilacja laserowa

Lumedin jest laserem diodowym służącym do epilacji. Urządzenie emituje wiązkę światła lasera o długości fali 808 nm, zapewniając zwiększoną skuteczność, lepszą penetrację i w rezultacie.
Opis urządzenia | Abacosun

Lesthezone VERSUS II

Grupa Lesthezone ma zaszczyt zaprezentować laser diodowy Versus II™ w nowej odsłonie. Versus™ II to wyjątkowe połączenie bezpieczeństwa oraz skuteczności.
Opis urządzenia | INSTYTUT LESTHEZONE

CharmLash – pierwsze polskie serum do rzęs o tak innowacyjnym składzie

Formuła, która daje 99,36% skuteczności, to owoc pracy laboratorium Charmine Rose, we współpracy z naukowcami m.in. ze Stanów Zjednoczonych. Została oparta na składnikach pochodzenia naturalnego..
Opis produktu | Charmine Rose

Rejuvi. Witamina A - przyjaciółka urody

Zaliczana do witamin młodości. Jej stymulujące działanie zmniejsza zmiany pojawiające się wraz z procesem starzenia. Jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Payot Les Absolus Beauté. Lift Absolu - zabieg ujędrniająco-liftingujący

Z upływem lat skóra staje się odbiciem nastrojów, osobistych przeżyć i doświadczeń. Pojawiają się na niej coraz wyraźniejsze zmarszczki i bruzdy, jej kondycja ulega osłabieniu,.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Zabieg Re-Generation GF dla skór dojrzałych z modelującą maską gipsową

Pierwszy aktywny program naprawczy dla skóry dojrzałej, wykorzystujący działanie astaksantyny – potężny antyutleniacz, 6 tysięcy razy silniejszy od witaminy C oraz BIO-placenty, będącej doskonałą kombinacją.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

HIFU V-MAX - najnowocześniejsza energia w medycynie estetycznej

V-MAX to zabieg ujędrniania i liftingowania skóry za pomocą wysokoenergetycznych zogniskowanych ultradźwięków zwanych HIFU.
Opis urządzenia | Beauty Medica

25. urodziny Dr.Belter Cosmetic!

Niemiecki ekspert w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej obchodzi 25. rocznicę swojej obecności na rynku polskim! Z tej okazji firma przygotowuje dla swoich klientów i sympatyków wyjątkowy.
Jubileusz firmy | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Ziaja Intima w piankowej formule - Najnowsza linia preparatów do higieny intymnej Ziaja

Nowe preparaty w piankowej formule poszerzyły linię znanych już produktów do higieny miejsc intymnych firmy Ziaja – Intima. Oparte na konsystencji pianki są niezwykle wydajne.
Opis produktu | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Dr Irena Eris Gen Active - algowy zabieg przeciwstarzeniowy do twarzy

Nowy zabieg dla klientów gabinetów kosmetycznych. Rewolucyjny koncept algowej regulacji pracy ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry.
Opis zabiegu | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

Biotec Italia IntraJect - wehikuł młodości

Medycyna estetyczna to prężnie rozwijająca się dziedzina, wraz z rozwojem i wzrostem dostępności technologii zwiększa się również świadomość klientów gabinetów. Rosnące potrzeby pacjentów wymagają od.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

Lamprobe - znacznie więcej niż zamykanie naczynek

Lamprobe to renomowane urządzenie do radiotermolizy zmian skórnych i bezinwazyjnej mikrochirurgii. Umożliwia przeprowadzanie zabiegu w trakcie standardowej usługi kosmetycznej. Czas zabiegu wynosi od 2 do.
Opis urządzenia | Abacosun

Image Group - innowacyjne lasery w gabinecie

Lasery są urządzeniami coraz powszechniej używanymi w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Kluczem do sukcesu jest wybór najlepszego sprzętu, wyróżniającego się innowacyjnością.
Temat z okładki | Image Centrum Dystrybucji