Zmiana wyglądu i kształtu twarzy dzięki kilku ruchom pędzla

powrót

Makijaż

Zmienić wygląd w kilka minut? Wystarczy jeden szczegół, by styl makijażu uległ odmianie i żeby zmodyfikować kształt czy też objętość twarzy.1
muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS
Zmiana wyglądu i kształtu twarzy dzięki kilku ruchom pędzla© Photos : Yann Malotti - Modèle : Esther Abrami - Maquillage et coiffure : Sandrine Navarro et Eve Casimiro sous la direction de Magali Junemann.

Twarz pełniejsza

Smoky eye w kolorze kasztana powiększa oko i rzeźbi jego oprawę. Róż nałożony na porcelanowo jasny sypki podkład sprawia, że twarz wydaje się pełniejsza. Brwi, podkreślone i mocno pogrubione, w kolorze włosów, zwracają uwagę na owal twarzy.

Twarz szczuplejsza

Kontury oczu malujemy żywym fioletem, muśnięcia oranżu i fuksji zaciemniają naturalny kolor tęczówki. Róż na policzki i kredkę do oczu na dolne brzegi powiek nakładamy ukośnie. Ten zabieg wyszczupla dół twarzy. Całość utrzymana jest w stylu charleston.

Twarz dłuższa

Różowe usta o delikatnych kącikach i czarny eyeliner u nasady rzęs wskazują wyraźnie na inspirację latami pięćdziesiątymi. Giętkie, wznoszące się linie korespondują ze sposobem podkreślenia policzków za pomocą podkładu, co wydłuża twarz i szyję.

Twarz bardziej owalna

Usta pomalowane są bardzo delikatnie, by zwrócić uwagę na makijaż oczu. Antracytowy cień nałożono na całą górną powiekę. Roztarty u nasady dolnych rzęs wydłuża oczy w linii poziomej i nadaje im kształt migdałów. Fryzura stanowi „echo” dla tego kształtu, żeby uczynić twarz bardziej owalną. Oczy pomalowane są w stylu orientalnym.

więcej w Cabines nr 59

Sophie Lecomte
publikacje Cabines 59
do góry | powrót