Cera mieszana

powrót

Dossier

Sucha czy tłusta? I taka, i taka. To właśnie utrudnia wielu osobom z cerą mieszaną codzienną pielęgnację. Przesadne stosowanie środków oczyszczających dodatkowo podrażnia skórę - prędzej czy później potrzebna będzie profesjonalna pomoc.
Muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS
Cera mieszana

Uwaga! Tekst czasowo usunięto z powodu błędów merytorycznych mogących mieć wpływ na jego całkowity odbiór.

Dziękujemy blogowi kosmetycznemu ( kosmostolog.blogspot ) za poświęcony czas i zwrócenie uwagi na niefortunnie opublikowany tekst. Jesteśmy pewni, że komuś poczuwającemu się za strażnika treści internetu bardziej zależy na poprawie jego jakości aniżeli na tworzeniu sensacji. Dlatego bardzo prosimy o to by autorka w przyszłości skontaktowała się z naszą redakcją zanim skrytykuje całokształt naszej pracy. Tak jak autorka blogu sama przyznaje się do błędów, tak i my nie zaprzeczamy, że ich nie popełniamy. W ostatnich 10 latach opublikowaliśmy kilka tysięcy większych i mniejszych publikacji, a więc brak wpadki byłoby nawet statystycznie mało prawdopodobny.

Życzymy autorce dużo powodzenia w dalszych poszukiwaniach wpadek wydawniczych i dużo cierpliwości przy ich mniej emocjonalnym wartościowaniu.

Biuro redakcji czynne codziennie od 7:00 do 15:00, nasi dziennikarze dostępni są również telefonicznie. Odpowiadamy na każde zapytanie e-mail.

więcej w Cabines nr 28

publikacje Cabines 28
do góry | powrót