Konkurs Metamorfoza 2015 rozstrzygnięty!

powrót

Informacje branżowe

W grudniu 2014 roku na łamach naszego czasopisma ogłosiliśmy konkurs na najlepszą przemianę holistyczną. Współorganizatorem – obok Cabines – był opolski salon Wyspa Harmonii Zdrowia i Urody. Inspiracją była zeszłoroczna akcja „Metamorfoza – spełniamy marzenia dwóch osób”, przeprowadzona właśnie przez Wyspę Harmonii i jej właścicielkę, panią Katarzynę Kielar.
muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS
Konkurs Metamorfoza 2015 rozstrzygnięty!

Do zabawy zaprosiliśmy salony kosmetyczne, instytuty urody i spa z całej Polski. Zadanie było jedno: by za pomocą nieinwazyjnych zabiegów i szeregu innych działań (konsultacja dietetyka, stylisty, fryzjera itp.) spełnić marzenie co najmniej jednej osoby. Marzenie o byciu piękniejszym, zdrowszym, bardziej radosnym. Swoją kandydaturę zgłosiło wiele salonów, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Zwyciężyła przemiana dokonana przez Salon Glamour z Oławy. Bohaterkami akcji były dwie panie – Ania i Bernadeta. Wspólne działania kosmetologów oławskiego salonu i współpracujących z nimi ekspertów przyniosły naprawdę spektakularne efekty. Można je podziwiać, wchodząc na stronę: www.glamour.olawa. pl/metamorfoza/. Jury konkursu było pod wrażeniem zarówno efektów metamorfozy, jak i sposobu ich prezentacji. Gratulujemy bardzo serdecznie właścicielce, pani Joannie Adamkiewicz, i całemu zespołowi biorącemu udział w tym przedsięwzięciu.

Pani Joanna na pytanie, dlaczego zdecydowała się na udział w konkursie, odpowiada:

– Nasz salon prenumeruje Cabines i po przeczytaniu informacji o organizowanym konkursie pomyślałyśmy: Trzeba odczytywać znaki – tym bardziej że w tym czasie chciałyśmy zainicjować w Oławie cykl „Metamorfozy Oławianek”. Na udział w konkursie zdecydowałam się, ponieważ wierzyłam, że z moim zespołem mogę „góry przenosić”, i chciałam udowodnić całej Polsce, że w Oławie mamy doskonałych kosmetologów, fryzjerów i stylistów, a tym samym spełnić czyjeś marzenie, bo każda kobieta jest piękna...

Nabór kandydatek do metamorfozy został ogłoszony na profilu salonu na Facebooku. Zainteresowanie było ogromne. Spośród wielu zgłoszeń wybrane zostały panie Ania i Bernadeta.

– To nowoczesne mamy, pochłonięte pracą, domem i jak większość kobiet – własne potrzeby zostawiały na koniec – mówi pani Joanna.

Po rozpoznaniu problemów, z jakimi zmagały się obie panie, opracowany został – we współpracy z dietetykiem, stylistką fryzur i specjalistą od wizerunku – szczegółowy plan działań. Metamorfoza trwała prawie trzy miesiące. Zaczęła się na początku lutego, a finał miał miejsce 20 kwietnia. Do współpracy w akcji udało się zaprosić zaprzyjaźnione firmy – sklepy z odzieżą i dodatkami, salon fryzur oraz poradnię dietetyczną – dzięki czemu efekt był jeszcze bardziej spektakularny.

O szczegółach zwycięskiej metamorfozy więcej napiszemy w kolejnym wydaniu czasopisma. Porozmawiamy również z jej autorką, panią Joanną, i paniami, które zostały poddane przemianie. Tymczasem – w imieniu całego jury – jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że sukces ten stanie się dla wielu innych właścicieli salonów inspiracją i wzorem do naśladowania.

Redakcja Cabines
publikacje Cabines 70
do góry | powrót