Abacosun - 20 lat Firma z wizją … i pakietem korzyści, których szukasz

powrót

Portret firmy

Ciekawa historia, unikalny program franczyzowy, nowoczesne urządzenia i oferta projektowana realnymi potrzebami Klientów – tak w wielkim skrócie można byłoby określić profil biznesowy firmy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych logotypów na polskim rynku kosmetycznym. Dowiedz się więcej – zwłaszcza jeśli szukasz pomysłu na biznes lub marzysz, aby otworzyć własny salon.

Abacosun - 20 lat Firma z wizjąSzalone lata 90. Nostalgiczny powrót do przeszłości

Wsiądźmy do wehikułu czasu i cofnijmy się do lat dziewięćdziesiątych, kiedy polski rynek usług kosmetycznych budził się z PRL-owskiej rzeczywistości, aby sprostać wyzwaniom nowych czasów drapieżnego kapitalizmu. Wiele salonów postawiło tylko na powierzchowny lifting, tak jakby zmiana szyldu i wystroju wnętrz mogła zrekompensować deficyty technologiczne. Abacosun już w 1995 r. postawiło na strategię zrównoważonego rozwoju w oparciu o innowacyjność, światowe trendy oraz bogatą ofertę projektowaną prawdziwymi potrzebami Klientek. Właśnie taki model zapewnił firmie sukces, rozpoznawalność oraz przede wszystkim zaufanie Klientek, które tak naprawdę decyduje o wszystkim.

Dziś Abacosun z nawiązką spełnia oczekiwania Klientek i oferuje wyposażenie gabinetów kosmetycznych, umożliwiając realizowanie marzeń o własnym salonie kosmetycznym oraz rozwoju biznesowym. Firma jak zwykle postawiła na innowacyjne rozwiązania, ujmując je w najbardziej korzystny na polskim rynku program franczyzowy.

Unikalny program franczyzowy – oferta klasy biznes bez dzielenia się zyskiem!

Franczyza Abacosun funkcjonuje z od kilku lat, jednak w zeszłym roku firma uruchomiła nowy program, który zapewnia pakiet absolutnie wyjątkowych korzyści. Zainteresowane osoby i firmy już na starcie otrzymują prawo do korzystania z jednego z najbardziej rozpoznawalnych logo w branży kosmetycznej, know-how, podstronę w serwisie internetowym Abacosun z możliwością zarządzania treścią, do tego wsparcie marketingowe, techniczne oraz doradztwo księgowe na każdym etapie współpracy. To dopiero początek! Unikalny charakter franczyzy w przeciwieństwie do standardowych programów nie zakłada dzielenia się zyskiem, co sprawia, że program Abacosun to najbardziej korzystna oferta na polskim rynku. W „zestawie” firma zapewnia urządzenia najwyższej klasy, rzetelność, uczciwe i w 100% przejrzyste zasady współpracy.

więcej w Cabines nr 69

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl

prezentacje w Cabines 69
powrót