Biodroga - Piękno nie pyta o wiek...

powrót

Opis kosmetyku

Kobieta wchodząca w jesień życia to nadal osoba aktywna, wszechstronna, otwarta na nowości. Pragnie być zadbana i atrakcyjna. Chce dać swojej skórze szansę uwidocznienia naturalnego piękna zgodnego z wiekiem i etapem życia. Poszukuje optymalnej, najwyższej jakości pielęgnacji. Odpowiedzią na jej potrzeby jest BIODROGA – globalna marka made in Germany.

Biodroga - Piękno nie pyta o wiekZ medycznego punktu widzenia proces starzenia skóry stanowi osłabienie systemu autoimmunologicznego. Produkcja kolagenu obniża się, zawartość wilgoci i zdolność do wiązania wody spada, a skóra staje się cienka i bardziej wrażliwa.

Niestety, to właśnie skóra bezlitośnie ukazuje proces starzenia, który odbywa się również wewnątrz ciała ludzkiego. Jednym z głównych powodów jest spowolnienie procesu podziału komórek i ich odnowy, przez co skóra staje się cieńsza i bardziej transparentna. Skóra traci młodzieńczą elastyczność, a liczba fibroblastów ulega zmniejszeniu, przez co spada produkcja kolagenu i elastyny, które zapewniają napięcie i jędrność.

więcej w Cabines nr 70

Cotron Cosmetics

05-077 Zakręt k. Warszawy
Długa 33

22 646 17 37
509 201 334

www.biodroga.pl

prezentacje w Cabines 70
powrót