Yuki - Frezarka – ciesz się pracą!!!

powrót

Opis urządzenia

Ważnym elementem wyposażenia gabinetu podologicznego czy salonu pedicure jest frezarka, której zakup wiąże się z dużym wydatkiem. W związku z tym warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze tego typu urządzenia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom frezarki YUKI dają przyjemność pracy i gwarantują świetne efekty zabiegów.

Yuki - FrezarkaWyposażając stanowisko pracy, zwykle nie dysponujemy nadmiarem miejsca. Ważne jest więc, aby frezarka miała jak najmniejsze rozmiary i była lekka. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku zabiegów mobilnych. Frezarki SINUS charakteryzują się stylową linią, a ich wymiary to zaledwie 22×22×13 cm.

Bardzo przydatną funkcją jest pochłaniacz pyłu w rękojeści, zasysający drobinki skóry i paznokci, gwarantując bezpieczeństwo i higienę pracy. Warto zwrócić uwagę na to, aby siła ssania była regulowana, a worki na pył posiadały wkładkę antymikrobiologiczną i antygrzybiczą.

Intuicyjny interfejs, ograniczona do minimum liczba przycisków, dotykowe ekrany, włącznik i wyłącznik w rękojeści frezarki – to znacznie usprawnia pracę. System mocowania frezów we frezarkach SINUS sprawia, że ich wymiana jest łatwa i szybka, co ma wpływ na przebieg zabiegu.

więcej w Cabines nr 70

Yuki Poland

05-155 Leoncin
Nowe Grochale 8d

22 7944234

www.yuki.pl

prezentacje w Cabines 70
powrót