Q10 SKIN ACTIVE dotleniająco-regenerujący zabieg na twarz z antyoksydantami

powrót

Opis zabiegu

Promieniowanie UV, niedotlenienie, zanieczyszczenie środowiska, niewłaściwa pielęgnacja, stres – to główne przyczyny powstawania wolnych rodników, które działają destrukcyjnie na komórki skóry. Komórki przestają prawidłowo funkcjonować, co w efekcie prowadzi do przyspieszenia starzenia się skóry.

Q10 SKIN ACTIVEDla utrzymania skóry w dobrej kondycji potrzebna jest jej systematyczna pielęgnacja uzupełniana odpowiednio dobranymi zabiegami oraz stosowanie skutecznych składników aktywnych. Synergicznie działający kompleks KOENZYM Q10 & ANTYOKSYDANTY powstał w oparciu o zaawansowaną technologię zainspirowaną przełomowymi osiągnięciami naukowymi w dziedzinie ochrony komórkowej skóry.

Odkrycie koenzymu Q10 uznano za jedno z największych osiągnięć naukowych XX wieku. Badania wykazały, że enzym ten stymuluje oddychanie komórkowe oraz efektywnie wpływa na poprawę przemian metabolicznych skóry, chroniąc struktury komórkowe przed niedotlenieniem i uszkodzeniami, dzięki czemu opóźnia proces starzenia się skóry.

Innowacyjny kompleks antyoksydantów aktywnie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

więcej w Cabines nr 70

Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

05-500 Piaseczno
ul. Armii Krajowej 12

0-22 717 11 11
801 121 111
0-22 757 06 12

serwis@eris.pl
www.eris.pl

prezentacje w Cabines 70
powrót