Image Group - infuzja tlenowa

powrót

Opis urządzenia

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej. Skuteczność zabiegu porównywalna z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.

Image Group - infuzja tlenowaInfuzja w kosmetyce i medycynie wiąże się z pokonywaniem bariery, jaką jest naskórek, i oddziaływaniem na skórę w taki sposób, żeby absorbowała preparaty pielęgnacyjne bardziej skutecznie. Produkty wykorzystywane w zabiegu infuzji tlenowej mają odpowiednią gęstość i rozmiar cząsteczek, stworzony w taki sposób, aby jak najlepiej wnikały w głąb skóry.

Sukces urządzenia wynika z idealnego połączenia infuzji tlenowej z ampułkami infuzyjnymi Medbeauty oraz Institute BCN. Preparaty te pozwalają osiągnąć maksymalny efekt. W zależności od problemu możliwe jest zastosowanie jednej z ponad trzydziestu ampułek zawierających czyste substancje lub koktajli. Infuzja tlenowa jest jednym z najdoskonalszych sposobów podawania preparatów do głębszych warstw skóry, niezależnie od tego, czy wykonujemy zabieg na ciało czy na twarz.

więcej w Cabines nr 71

Image Centrum Dystrybucji

62-500 Konin
Pl. Zamkowy 14

063 249 15 09
063 240 62 02

www.imagecentrum.pl

prezentacje w Cabines 71
powrót