Dr. Belter Cosmetic - wyjątkowa firma, wyjątkowe produkty

powrót

Opis kosmetyku

Ponad 35 lat doświadczenia w kosmetyce profesjonalnej, własne laboratorium i nieustanne poszukiwanie nowych składników aktywnych. Dr. Belter to marka niemieckiej firmy Belcos Cosmetics, mieszczącej się w Braunschweigu w Dolnej Saksonii. Firma została założona przez dr. Clemensa Beltera i jego żonę Gertrudę Belter w 1979 roku.

Dr. Belter Cosmetic - wyjątkowa firma, wyjątkowe produktyMałżeństwo wykorzystało swój potencjał – Clemens Belter jest z wykształcenia biochemikiem, a Gertruda była wówczas właścicielką i dyrektorką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki w Braunschweigu. Umiejętności praktyczne Gertrudy Belter w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą jej męża dały życie innowacyjnej koncepcji pielęgnacji skóry. Państwo Belterowie rozpoczęli produkcję nowoczesnych preparatów kosmetycznych dla innych firm.

Rodzinny biznes naturalnie przejął syn Florian i jego żona Sonia, wprowadzając do firmy świeże pomysły i dynamiczne zarządzanie. Nowym kierownikom przyświecał cel stworzenia własnej marki. Postanowili postawić na zieloną technologię, czyli połączenie surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych z innowacyjnymi materiałami o wysokich parametrach technologicznych. Dzięki temu możliwe stało się uzyskanie skutecznych preparatów profesjonalnych, które nie zawierają olejów mineralnych, silikonów ani parabenów. Marka własna „Dr. Belter”, zarządzana przez drugie pokolenie Belterów, stała się lokomotywą napędzającą przedsiębiorstwo.

więcej w Cabines nr 71

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl

prezentacje w Cabines 71
powrót