Carbologic - nowy wymiar doskonałości

powrót

Opis urządzenia

Kosmetologia i medycyna estetyczna nieustannie poszukują przełomu wśród zabiegów upiększających. Jednak nie zawsze zabiegi te są mało inwazyjne i bezpieczne, a przy tym skuteczne i wszechstronnie stosowane. Karboksyterapia to zabieg spełniający powyższe kryteria, a jego stosowanie potrafi zaradzić jednocześnie wszystkim problemom skórnym podczas jednego zabiegu!

Carbologic - nowy wymiar doskonałościKarboksyterapia polega na terapeutycznym zastosowaniu dwutlenku węgla (CO²). Jest to największy przełom medycyny estetycznej, nazywany także terapią „cudownym gazem”.

Procedura zabiegu jest zbliżona do klasycznej mezoterapii igłowej. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna, prawie bezbolesna i klinicznie sprawdzona metoda m.in. do odmładzania skóry, likwidacji cieni pod oczami, wiotkiej skóry, do walki z cellulitem i rozstępami.

W sposób kontrolowany i precyzyjny za pomocą cienkiej igły wprowadzamy odpowiednio podgrzany gaz medyczny śródskórnie lub podskórnie. Gaz ten poprawia krążenie oraz stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych. To wszystko wpływa na poprawę jakości skóry, działając na nią odmładzająco i zagęszczająco.

więcej w Cabines nr 71

Beauty Planet

70-331 Szczecin
Al. Piastów 8/2

603 300 500

www.beauty-planet.pl

prezentacje w Cabines 71
powrót