Yvene Cosmetics Lifting Spray - QLTOWY KOSMETYK 2015

powrót

Opis kosmetyku

Lifting Spray marki Yvene Cosmetics zdobył statuetkę w konkursie Qltowy Kosmetyk 2015 w kategorii kosmetyki profesjonalne. Jury było pod wrażeniem efektywności tego wyjątkowego preparatu.

Yvene Cosmetics Lifting Spray - QLTOWY KOSMETYK 2015„Ten kosmetyk był prawdziwym objawieniem konkursu. W ramach odsłanianych didaskaliów małe wprowadzenie.

Właścicielka firmy była tak pewna skutecznego działania produktu, że wręcz prosiła, by w ramach testów spryskać nim połowę twarzy, aby widzieć rezultaty, a nawet zrobić w tym celu dokumentację zdjęciową. Z pewnym takim niedowierzaniem rozpoczęliśmy testy i... totalne zaskoczenie! To działa, i to jak! Jurorzy zaczęli nazywać produkt czarodziejską wodą. Skład – krótki, więc zdawałoby się, że nie jest trudno coś takiego stworzyć, ale tu kłania się tajemnica procesu technologicznego. To biologicznie czynny kosmetyk, który zawiera aktywne L-aminokwasy. Mają one zdolność przenikania głęboko do skóry ze względu na swoją molekularną postać. Są prawie takimi samymi L-aminokwasami, jakie mamy w naszej skórze. Wytworzone są bez naruszenia stereochemii i przenikają między poszczególnymi komórkami przez błony komórkowe, nie uszkadzając ich struktur. Efekty widoczne są już po 30 minutach i utrzymują się do tygodnia. Skóra dostaje brakujące składniki i za ich pomocą może szybko uruchomić wszystkie systemy naprawcze i regeneracyjne.

więcej w Cabines nr 71

Yvene Cosmetics

42-450 Wysoka
Dolna 19

503 409 194

www.yvene.pl

prezentacje w Cabines 71
powrót