Współpracuj z Dr. Belter!

powrót

Oferta współpracy

Nowoczesny salon kosmetyczny potrzebuje solidnego wsparcia marketingowego i doświadczonego partnera, z pomocą którego będzie nieustannie się rozwijać. Firma Dr.Belter Cosmetic to ekspert w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji skóry. Od wielu lat współpracuje z salonami kosmetycznymi i centrami SPA z całego świata, pomagając im w osiąganiu sukcesów. Poza najwyższej jakości produktami do twarzy i ciała ta niemiecka marka oferuje także szereg rozwiązań gotowych do wdrożenia w gabinecie.

Współpracuj z Dr. Belter!Na co mogą liczyć gabinety współpracujące z Dr.Belter Cosmetic? Przede wszystkim na wyjątkową obsługę specjalistów z dziedziny kosmetologii, sprzedaży i nowoczesnego zarządzania. Do przywilejów stałego klienta należy zarówno atrakcyjny system rabatowy, swobodny dostęp do bogatego pakietu materiałów marketingowych, jak i indywidualne doradztwo w zakresie codziennego funkcjonowania salonu oraz akcji marketingowych.

Oprawa wizualna jest kwestią niezwykle istotną, często decydującą o skorzystaniu z usług salonu – dlatego projekt partnerski firmy Dr.Belter zawiera m.in. Brand Book z gotowymi projektami oznakowania gabinetu z zewnątrz i wewnątrz lokalu.

więcej w Cabines nr 73

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl

prezentacje w Cabines 73
powrót