Karboksyterapia, czyli jak zarabiać 26 000 zł miesięcznie

powrót

Opis urządzenia

Karboksyterapia, czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla, cieszy się uznaniem lekarzy i kosmetologów na całym świecie. Wynika to w dużej mierze z wyjątkowej rentowności zabiegów przy zachowaniu wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa. Odpowiednio przeprowadzony zabieg karboksyterapii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów, a tym samym umożliwia pozyskanie stałego grona klientów.

KarboksyterapiaWprowadzając zabieg karboksyterapii do gabinetu, należy w szczególności zwrócić uwagę na skuteczność oraz koszty eksploatacyjne. Kluczowym czynnikiem pozwalającym na uzyskanie odpowiednich efektów jest zastosowanie podgrzanego gazu medycznego i podawanie go w tkanki pod odpowiednim ciśnieniem zgodnie z międzynarodowymi procedurami.

Mechanizmy odpowiedzialne za skuteczność

Podanie medycznego dwutlenku węgla powoduje lokalny wzrost stężenia tego gazu w tkankach, co jest dla organizmu sytuacją mocno niepokojącą. Zgodnie z efektem Bohra, naturalne stężenie CO² w tkankach regulowane jest przepływem krwi, a jakikolwiek wzrost stężenia jest szybko kompensowany.

więcej w Cabines nr 74

SC Beauty Group sp. z o.o.

32 444 64 65
791 002 316

www.scbeauty.pl

prezentacje w Cabines 74
powrót