Francuski glamour, niemiecka jakość, polskie partnerstwo

powrót

Prezentacja

Moja rodzina związana jest z profesjonalną i innowacyjną kosmetyką od dawna. Z firmą Jean D’Arcel Cosmetique połączyła nas pasja i spójna wizja rozwoju kosmetyki na świecie. Rozpoczęcie współpracy odbyło się w sposób naturalny. Od początku dzielimy się ze sobą wiedzą i doświadczeniem, aby Polska nie była krajem pominiętym w tym rozwoju – mówi Piotr Borkowski, dyrektor zarządzający oddziałem w Polsce.

Francuski glamour, niemiecka jakość, polskie partnerstwoJean D’Arcel powstała w Paryżu w 1960 roku jako efekt ogromnej pasji i wiedzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Połączono francuskie glamour, doświadczenie i innowacyjność międzynarodowego zespołu naukowego, wysokie normy jakości produkcji w niemieckiej fabryce oraz najnowsze technologie. Rozwój linii produktów nastąpił błyskawicznie, zyskując uznanie na całym świecie.

W ofercie firmy można spotkać głównie kosmetykę profesjonalną wykorzystywaną do zabiegów i rytuałów, a uzupełnioną najwyższej jakości preparatami wzmacniającymi efekty terapii w domu.

Od samego początku wprowadzenia marki Jean D’Arcel na rynek polski wszyscy nasi Partnerzy mają w nas stałe wsparcie w postaci szkoleń oraz osób dbających o dobrą komunikację.

więcej w Cabines nr 74

Jean D’Arcel Cosmetique

http://jda.com.pl/

prezentacje w Cabines 74
powrót