Kreatywna karboksyterapia - prosty sposób na zwiększenie efektów

powrót

Opis urządzenia

Bez wątpienia karboksyterapia jest zabiegiem pozwalającym na kreatywność. To ciekawe, ponieważ wydawać by się mogło, że w tej materii wypowiedziano już ostatnie słowo. A jednak… Do podzielenia się swoim doświadczeniem zaprosiliśmy jednego z naszych Klientów – salon kosmetyczny Solange Beauty&SPA z Poznania.

Kreatywna karboksyterapiaPCZK: Zabieg karboksyterapii uchodzi za jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania cellulitu, zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, rozstępów, cieni pod oczami oraz problemu łysienia. Czy są sposoby na wzmocnienie tych efektów?

SOLANGE: Jak najbardziej – drogą do sukcesu są tzw. terapie skojarzone, czyli łączenie karboksyterapii z innymi powszechnie dostępnymi metodami. Z naszych doświadczeń wynika, że można zwielokrotnić siłę oddziaływania CO2 w niektórych zabiegach. Chodzi tu przede wszystkim o zabiegi celujące w tkankę tłuszczową, cellulit oraz owłosioną skórę głowy.

PCZK: Czy mogą się Państwo podzielić swoim doświadczeniem z czytelnikami?

SOLANGE: Wiele czynników wpływa na skuteczność terapeutyczną. Możemy do nich zaliczyć między innymi: systematyczność i częstotliwość zabiegów, wykwalifikowany personel, renomowany, medyczny sprzęt, jak również kreatywność…

więcej w Cabines nr 74

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

54-111 Wrocław
Mrągowska 88/2

801 007 263
71 724 25 05

www.pczk.com.pl

prezentacje w Cabines 74
powrót