Affinity - najnowszy, skuteczny sposób na nadpotliwość

powrót

Opis zabiegu

Pocenie jest naturalnym procesem fizjologicznym. Gruczoły potowe są rozmieszczone na całej powierzchni ciała i biorą udział w termoregulacji organizmu, usuwaniu produktów przemiany materii i nawilżaniu skóry. Problem pojawia się, kiedy organizm produkuje więcej potu, niż to konieczne. Na szczęście z nadpotliwością można skutecznie walczyć…

Affinity - najnowszy, skuteczny sposób na nadpotliwośćNa powierzchni skóry znajduje się od 2 do 5 milionów gruczołów potowych i ich ilość zależy m.in. od rasy. Najwięcej gruczołów potowych znajduje się na podeszwie stóp oraz wewnętrznej powierzchni dłoni. Nasilenie wydzielania potu jest zależne od sytuacji i czynników zewnętrznych, a także stanów emocjonalnych ze względu na fakt, że są kontrolowane przez układ nerwowy.

Coraz częściej do gabinetów trafiają osoby, u których występuje problem nadpotliwości, czyli aktywności gruczołów potowych przekraczającej potrzeby termoregulacyjne, dotyczy to również młodzieży. Problem ten występuje szczególnie na dłoniach, stopach i pod pachami. Jest traktowany przede wszystkim jako problem estetyczny.

więcej w Cabines nr 75

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl

prezentacje w Cabines 75
powrót